AVON bude súčasťou fenomenálnych premien známej televíznej šou!

Po úspešnom prvom ročníku sa veľkolepá televízna šou Tvoja tvár znie povedome  dočkala ďalšej série. Od začiatku septembra tak môžu diváci opäť sledovať ako sa známe osobnosti snažia čo najlepšie napodobniť hviezdy hudobného priemyslu. Tentokrát sa do projektu zapojí aj kozmetická spoločnosť AVON, ktorá sa postará o líčenie súťažiacich a tak prispeje k ich dokonalým premenám!

Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome je ten správny mix súťaže, zábavy a skvelej hudby. Známe osobnosti sa snažia čo najlepšie napodobniť svetoznáme hviezdy. K tomu im napomáha okrem kostýmu aj dokonalý make-up. Neraz je ich zmena tak radikálna a verná originálu, že porota aj diváci sú doslova ohúrení. O  mejkap sa postará spoločnosť AVON Cosmetics, ktorá vybrala na tieto účely špičkové výrobky dekoratívnej kozmetiky.

V druhej sérii slovenskej verzie zábavnej šou bude o priazeň divákov bojovať osem celebrít – redaktorka Počasia televízie Markíza Lenka Vavrinčíková, ďalej obľúbené herečky Zuzana Vačková a Mirka Partlová, skvelí zabávači Andrej Bičan a Sväťo Malachovský a rovnako aj umelci ako Martin Harich, Patrik Vyskočil a Mária Čírová. Všetkých spomínaných súťažiacich zmenia šikovní vizážisti na nepoznanie v posledných 6 častiach šou aj za pomoci výrobkov od spoločnosti AVONu. Ich náročnú prípravu vám priblížia posledné minúty relácie.

Formát s originálnym názvom Your Face Sounds Familiar odštartoval v roku 2011 v Španielsku a odvtedy sa predal do viac ako tridsiatich krajín po celom svete.  Okrem Slovenska aj do Veľkej Británie, Talianska, Ruska, Argentíny, Číny a ďalších. Šou získala niekoľko prestížnych cien vrátane ocenenia FRAPA 2012 za najlepšiu súťažnú reality šou.

tvoja-tvar-znie-povedome_image

Related Post