Ako vám tantra masáž privodí vzrušenie ?

Ak prežívate vzrušenie iba po telesnej stránke, prichádzate naozaj oveľa. Pokiaľ po vzrušení nastáva iba uspokojenie potrieb bez hlbšieho poznania, neprežívate vzrušenie naplno. Chcete zažiť nový rozmer vzrušenia? Vzrušenie, ktoré bude prechádzať celým vašim telom? Vyskúšajte tantra masáž.

Uvoľnite sa, prosím

Ak ste vystresovaní, nervózni, mysľou niekde inde, nečakajte, že prežijete nezabudnuteľné vzrušenie či vyvrcholenie. Pri tantrickej masáži musíte byť úplne uvoľnení a najmä žiť prítomnosťou. Nemyslite na to, čo bolo v práci, ako vás vytočil šéf. Nemyslite ani na to, čo ešte musíte dnes spraviť. Naučte sa vypnúť, myslieť chvíľku iba na seba.

Tantra pohladí celé vaše telo

Ak ste sa rozhodli prenechať tantrickú masáž do rúk profesionálnych masérok alebo chcete tantra masáž spraviť svojmu partnerovi, nezabudájte na jedno: dotýkanie sa celého tela a nevynechanie žiadnej jeho časť. Prejsť od hlavy cez chrbát až ku končatinám a nevynechať ani intímne partie. Tým sa líši tantrická masáž od iných masáží. Nejde tak ani o premasírovanie a uvoľňovanie stuhnutých svalov, ako o to, že sa vás niekto jemne a nežne dotýka. Prechádza po vašej pokožke, hladí, rukami alebo inými pomôckami. Vyskúšať môžete saténové jemné šatky alebo nahriate uteráky, ktoré pokvapkáte trochou éterického oleja. Tantra masáži tak dodáte ďalší rozmer. A samozrejme stimulácia erotogénnych zón, ktoré sú primárne lingam u mužov a joni u žien.

Vzrušenie a milovanie

Pri masáži v tantrickom salóne sa dostanete po fázu vzrušenia. Samotné vzrušenie by malo byť však oveľa intenzívnejšie a zážitok z neho vám ostane v pamäti ešte dlhé obdobie. Avšak ak si doprajete tantrickú masáž doma vo dvojici s partnerom, určite nezostanete iba pri vzrušení. Jemné dotyky, blízkosť vášho partnera, jeho vôňa, to všetko s vami určite zalomcuje a privodí vás na vrchol vašej sexuality. Počkajte ešte chvíľku, neprejdite hneď k samotnému pohlavnému styku, užite si jeden druhého a tomu, čo práve prežívate. Odovzdajte sa tomuto pocitu a nechajte sa unášať v rytme tantry.

 

Related Post