Automatický skladník zníži náklady o stovky eur ročne

Ľudský faktor je nevyspytateľný a samozrejme omylný. Vo výrobných firmách dochádza často k nesprávnemu výdaju ochranných pracovných pomôcok pre zamestnancov. Či už vedome alebo nie. Ide síce o pomerne nízkonákladové položky, pri ročnom zúčtovaní sa však dá hovoriť o niekoľko sto eurovom zvýšení nákladov.

Tak napríklad výrobná firma so 100 zamestnancami, ktorí denne nadmerne použijú 1 ochranné rukavice, takto ročne príde o 20 tisíc eur. A to už je určite nemalá čiastka! Predstavte si však, že Vám pomáha automatický skladník, ktorý 24 hodín denne bez potreby údržby alebo spánku vydá to správne množstvo, druh a veľkosť.

Takýmto spôsobom Vám môže pomôcť automat na výdaj osobných ochranných pracovných pomôcok (OOPP). Vďaka nemu môžete výdaj pomôcok efektívne riadiť a tým ušetriť nemalé prostriedky. Automat spolupracuje s moderným softvérom, ktorý nielen stráži spotrebu, ale zároveň upozorňuje na nízky stav zásob. Takéto notifikácie sa navyše dajú jednoducho zasielať aj Vášmu dodávateľovi. Získate tým nielen čas, ale aj úsporu skladových zásob a financií. Výdajný automat na OOPP v spolupráci so softvérom Vás bude vždy aktuálne informovať o množstve v rezerve, finančnej hodnote tovaru a potrebnom množstve na doplnenie.

Automat na výdaj OOPP sa používa napríklad pre rukavice, respirátory, chrániče sluchu, okuliare, drogéria, hygienické prostriedky, tričká, pracovné náradie a podobne. Viac informácií o výdajných automatoch nájdete na www.safetybox.sk.

Related Post