AVON na jeseň povolal medzinárodné hviezdy

Hneď tri kampane si pre tohtoročnú jeseň pripravila popredná kozmetická spoločnosť AVON. Jej produkty v reklamách podporia medzinárodne známe osobnosti ako Mária Šarapovová, Daniela Peštová, Irina Shayk a ďalšie.
Prvá kampaň bude nasadená začiatkom septembra a bude venovaná novej špirále Big & Daring. Zákazníčky má zaujať vďaka jej zloženiu s kolagénom, keratínom a proteínmi, ktoré dodávajú riasam objem, zatiaľ čo ich zanecháva pružné, jemné a bez opadávania. V televíznom variante sa objaví topmodelka a priateľka futbalistu Cristiana Ronalda Irina Shayk. Spot nahovorila herečka Henrieta Mičkovicová. V printovej reklame a PR projektoch vystupuje herečka Táňa Pauhofová, ktorá je lokálnou tvárou AVONu pre dekoratívnu kozmetiku už druhý rok.
Digitálne oddelenie AVONu v spolupráci s agentúrou Moneyball pripravilo na podporu predaja dekoratívnej kozmetiky facebookovú aplikáciu „AVON Knižnica”, ktorej súčasťou je kvíz z oblasti líčenia. V oboch krajinách AVON rozdá spolu 1000 cien pre súťažiacich v podobe špirál Big & Daring.
Na konci septembra sa AVON pripomenie v sprievode slávnej tenisovej hráčky Márie Šarapovovej, ktorá sa stala tvárou nového parfumu pre ňu a pre neho AVON Luck. Slovenský hlas prepožičala tenistke herečka Henrieta Mičkovicová. Rovnako ako ostatné jesenné televízne kampane, bude aj táto trvať 6 týždňov a objaví sa na obrazovkách TV Markíza a TV Doma.
V druhej polovici októbra AVON spustí kampaň na novú líniu prémiovej pleťovej kozmetiky Anew Nutri-Advance. Nová línia obľúbenej omladzujúcej kozmetiky bojuje s príznakmi suchej až veľmi suchej pleti. V printovej kampani a v PR aktivitách bude figurovať topmodelka Daniela Peštová, ktorá je s AVONom spojená už od roku 2008. Tlačovú kampaň doplní televízny spot.
Vizuál kampaní pripravila agentúra Badger & Winters, adaptáciu má na starosti TAG Worldwide. O nákup médií sa postarala Starmedia Co., ktorá je súčasťou Starcom MediaVest Group. Všetky kampane budú tiež doplnené o podporu na internete, a to formou spotov na YouTube, bannerovej reklamy a reklamy vo vyhľadávačoch.

O spoločnosti AVON
AVON, spoločnosť pre ženy, je vedúcou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom 10 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post