• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

PSČ-SK.sk: Konečne prehľadný vyhľadávač PSČ miest a obcí

21/05/12 Tags: obce SR, poštové smerovacie čísla, poštové smerovacie číslo, PSČ, PSČ SR, PSČ zoznam

Hľadáte, márne sa snažíte nájsť podľa PSČ mesto či obec, ktorému patrí a najlepšie ihneď? Píšete list a viete iba mesto, no a teraz, kde hľadať PSČ, majte po ruke vždy tie správne informácie, stačí vedieť, kde máte hľadať.
Nájdite si informácie podľa poštového smerovacieho čísla, ktoré vám hneď povie, aké PSČ, akému mestu, obce patrí. Tak môžete v kľude poslať svoj list ešte v ten deň a bez stresu a naháňačiek.

Alebo naopak máte mesto a jednoducho neviete PSČ, tak si ho pozrite tu www.psc-sk.sk, stačí zadať názov obce, mesta, ulice a do niekoľkých sekúnd máte PSČ.
Prehľadný, jednoduchý, rýchly a neustále aktualizovaný taký je portál psc-sk.sk. Môžete sem prísť kedykoľvek a vždy dostanete, čo potrebujete. Nájdite si svoje PSČ pomocou jednoduchého systému a už sa dlhšie netrápte. Bez starostí si vyhľadáte akékoľvek PSČ.
Už nemusíte hľadať PSČ na neprehľadných vyhľadávačoch dlhé minúty, stavte na rýchlosť, na stránku psc-sk.sk. Dohľadáte si PSČ alebo naopak mesto či obec podľa PSČ.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273