Popfax.com – Podpíšte dokumenty online a pošlite ich cez počítač alebo mobil

Často sa v dnešnej dobe stane, že vďaka službe fax email obdržíme fax s nejakou zmluvou, ktorá má byť hneď podpísaná a odoslaná späť. Alebo potrebujeme vytlačiť PDF / Word dokument, podpísať ho, naskenovať a poslať faxom. Tento proces je časovo náročný a vráti užívateľa späť k papierovanie, ktorému sa tak usilovne snaží vyhnúť.
Popfax usilovne pracuje na dosiahnutie tejto perfektné bezpapierové faxové služby a teraz je ešte bližšie odstránenie papiera tým, že svojim užívateľom poskytuje možnosť Digitálneho podpisu, ktorý umožňuje vložiť podpis priamo do elektronického dokumentu bez nutnosti vytlačiť tento dokument na papier.
Ako Podpisovať Digitálne Dokumenty s Popfaxom
Prvým krokom je vytvoriť digitálny obraz podpisu – existuje viac spôsobov, ako to docieliť:
Možnosť #1. Nahrajte podpis
1. Naskenujte podpis pomocou skenovacieho zariadenia alebo ho odfoťte pomocou smartphonu alebo tabletu.
2. Uložte súbor s obrázkom v jednom z nasledujúcich formátov: JPG, PNG, GIF a maximálna veľkosť súboru 8 MB.
3. Nahrajte uložený súbor s podpisom na účet Popfax.
Možnosť #2. Nakreslite podpis
Funkcia kreslenie umožňuje užívateľovi nakresliť svoj podpis priamo v rozhraní Popfax.
Možnosť #3. Zadajte podpis
Užívateľ môže zadať svoje meno a / alebo priezvisko v jednom zo 4 dostupných fontov a použiť ho ako podpis pre dokumenty a podpisovanie faxov.
Možnosť #4. Pridajte podpis emailom
Pridajte podpis zaslaním emailu s obrázkom v prílohe na sign@popfax.com z emailovej adresy, ktorú máte uvedenú v účte Popfax. Predmet a telo emailu môžu byť prázdne.

Pridať podpis zaslaním emailu s priloženým obrázkom na sign@popfax.com z emailovej adresy zapísanej v účte Popfax. Predmet a telo emailu môžu byť prázdne.
Podpisový Editor umožňuje orezať a otočiť vytvorený obrázok podpisu.
Ďalší krok zahŕňa vloženie elektronického podpisu do dokumentu. Je tiež možné vložiť dátum a ako voľný text údaje o spoločnosti ako je: meno, adresa, kontaktné telefónne číslo, email, atď.
Posledným krokom je zaslanie podpísaného dokumentu faxom kliknutím na tlačidlo “Uložiť a poslať faxom”.
Nástroje pre úpravu faxov a digitálny podpis k dispozícii na iPhonu a iPadu.
S Popfaxom má každý užívateľ jeden účet, ku ktorému sa môže prihlásiť zo svojho tabletu, smartphonu, počítača a notebooku, online a emailom.
Aplikácia Popfax pre iOS podporuje digitálny podpis a úpravu dokumentov. Používatelia iPhonu a iPadu si môžu nainštalovať poslednú verziu 4.0.0 Popcompanion faxové aplikácie pre iOS a začať:
• upravovať a podpisovať faxy, ktoré sú oba odoslané alebo doručené v účte Popfax a znova ich odoslať na akékoľvek faxové číslo.
• vytvárať podpisy kreslením, fotografovaním alebo výberom fotografie s podpisom z knižnice fotografií; alebo použiť podpisy skôr uložené v sekcii “podpisy”.

*Všetky tieto funkcie môžu byť použité v režime offline.

Related Post