Zaspávajú s Anjelmi, prebúdzajú sa v nebi.

Zaspávajú s Anjelmi, prebúdzajú sa v nebi.

davdavdav

Sú veľké ako vankúšik a detské ruky ich objímajú celú noc. Dávajú im rôzne mená, radi s nimi cestujú a pritom majú o kamaráta viac.

Dovoľte aby sme Vám predstavili Slovenské vankúšikové Anjeliky Slovak Angels – Angel Dreams.

Porozprávame Vám o tomto novom Projekte Angel Dreams, Anjelské sníčky ktorý pripravil pán Peter Kružliak  (Oživovač Sôch) spolu so svojou partnerkou Dankou.

Dnes už veľa ľudí komunikuje s Anjelmi, či už cez kyvadlo, číselné správy alebo napríklad v snoch. Uľahčujú nám život a ochraňujú nás.

V dnešnej turbo-rýchlej dobe plnej krásnych hyperaktívnych detí a starostlivých rodičov ktorí sa nezastavia aby uživili svoju rodinu sa stretávame s problémom ktorý začína stále viac trápiť ľudstvo. Deti sa nám začínajú čoraz viac vymykať spod kontroly!

Áno, tento problém sa zvyšuje každým dňom a aj keď sa staráme s Láskou o svoje deti, v škole ich ovplyvní niekto ďalší.

Učitelia z toho možno až šedivejú lebo pokiaľ drobec nedostane doma dosť pozornosti, vyblázni sa v škole a keď mu ani to v škole nestačí, doma samozrejme opäť exceluje.

Niekedy aj to malinké duchovnejšie uvedomenie v podobe nenápadného Anjelika prinesie zmenu cesty, netreba zabúdať na ďalšiu dôležitú vec, že ak sa z deťmi rozprávate a chcete aby Vás vnímali mali by ste si k ním kľaknúť, čupnúť a z očí do očí, z duše do duše k ním prehovoriť, no a pravdepodobne si Vás vypočujú (smiech). Ale naozaj to skúste, stojí to za vyskúšanie, pretože u nás to pomáha.

 

davdavdav

Naše deti tiež majú svoje obľúbené hračky ale radšej tabletujú, takže deti  a vankúšiky, ako to funguje?

Už sme podarovali svojim rodinám my ale aj naše krajčírky veľa Anjelikov. Máloktorý však skončil iba na poličke ako ozdoba, takmer každý sa cez deň nabíja na posteli a v noci potom rozdáva svoju nahromadenú Lásku v objatí snov.

Deti sú nimi očarené, vyberajú im mená, rozprávajú sa s nimi, dívajú s nimi rozprávky, hrajú sa s nimi, bábkami a kto vie čo všetko ešte.

Možno skutočne dôjde ku vyššej komunikácií a uľahčia deťom a rodičom pobyt na zemi.

Plánujeme aby časť zisku z tohto Projektu šla nie finančne ale ako zdarma vankúšiky pre Onkologických pacientov, priamo naše bytosti ktoré majú dokonca každý vlastný dátum narodenia (vyšitia + certifikát). Snažíme sa robiť tento svet lepším aspoň v malom a uvidíme kam sa dopracujeme.

Dnes akoby sa dve vrecia roztrhli s charitami aj Vy medzi ne patríte?

Nie, nie sme. Nepotrebujeme financie druhých získavať takýmto smerom. My sme vymysleli iný smer cesty. Toto nám dáva taktiež lepší pocit do života.

A čo Vaše hračky z detstva. Pamätáte sa ešte?

Možno sa aj Vy pamätáte na svoju hračku z detstva ktorá Vám slúžila na spánok, hranie alebo len robila spoločnosť počas dlhých zimných dní.

Ja som mal v obľube kone a lego ktorým som si zvyšoval svoju kreativitu, budoval si autá, lode, lietadielka a podobne.

Dokonca kamaráti sa ku mne chodili hrávať a celý koberec v detskej bol plný súčiastok, kolies, panáčikov a podobne.

Dnes už odo mňa moje staré dobré hračky prebral bratov syn Marek ale jeho si nezískali. On iba získal ich a sem tam niečo skočí do vysávača, niečo za chladničkou, niečo v práčke a tak už pomalinky môžeme všetky návody “pokresliť, roztrhať” pretože už nemáme polku dielov.

dav

Ako sa prebudím taký mám celý deň! Je to tak aj s nimi?

Áno je pravda že keď ma ráno nakopne budík s príjemnou hudbičkou vstanem oveľa lepšie, to som spozoroval už dávno a predpokladám že každý.

Ale čo keď sa prebudím miesto samého seba ešte aj s Anjelikom? To určite áno, pretože pokiaľ to nie je plyšák ale vec príjemná na dotyk tak sa jedná o úplne iný pocit. A ešte si mám chuť s ním aj zatancovať v posteli na tú funky hudbu z budíka. To si teraz spomínam ako som opatroval pána Kryštálového Lorda Swarovského v Rakúskom Tirolsku, Kanade na Bahamách.

Pán bol na vozíčku, museli sme mu pomáhať a vždy ráno som mu pustil z rádia dobrú hudbu, či už Rock & Roll, Funky, Oldies alebo nejakú inú nakopávku ktorá ho prebrala  vyčarila naozaj krásny deň.

Tiež som mu podaroval šesť Anjelikov pre neho, jeho partnerku Lauru a pre ďalších štyroch ľudí ako opatrovateľa  Jančiho maďarský cigánik z východu naozaj bláznivý človek, ten ich tam učil svoje jazyky (smiech).

Prežil  som tam nezabudnuteľné dni ako z filmu Nedotknuteľný (smiech).

 

To musel byť zážitok zažiť niečo podobné, to sa každému teda nepodarí. A ako ste sa k tomu dostali, Anjelik-vankúšik?

Na začiatku tohto celého Projektu bola myšlienka uľahčiť ľuďom spánok. Menej piluliek viac oddychu (smiech).

Premýšľali sme ako je možné vymyslieť niečo čo zdraviu neškodí, človek si to prinesie do postele prípadne vezme na cesty miesto vankúšika.

Stane sa to súčasť domácnosti, bude to mať duchovnú hodnotu a môže zlepšiť komunikáciu s nebom.

Dlho sme premýšľali čo by bolo dobré, akou cestou sa vybrať, ako pomôcť a uľahčiť ľuďom a deťom časť dňa ktorá je pre telo najdôležitejšia.

Po čase sme pochopili čo to bude, hľadali sme na internete či to už pred nami niekto niečo podobné nevymyslel ale ani po dlhom hľadaní sme nič nenašli a tak sme časom túto našu vecičku ešte vylepšili lepším tvarom, ideálnou veľkosťou a samozrejme dizajnom. Dnes dokonca roľníčkami ktoré komunikáciu môžu ešte vylepšovať.

davdavdav

Akú komunikáciu? Komunikujete s Anjelmi?

Dokonca som ich aj raz videl. Raz som bol na prechádzke s mojim psíkom Jack Russelom Alfom, Nie! som poľovník ale turista, bežec a sadol som si na posed, Alfo sa s tým tiež nemaznal a samozrejme vyšiel po rebríku za mnou.

Ako tak sedíme, vidíme iba obrovskú hmlu ktorá sa postupne tratila a lúče slnka sa lámali tak nádherne že boli na lúke vidieť obrovské Anjelské postavy.

V prvom rade moje telo zasypala lavína zimomriaviek a Alf tiež akoby niečo cítil. Bol to nádherný zážitok ktorý sa žiaľ odvtedy neopakoval.

Doteraz si s Anjelmi rozumiem tak že ich otravujem (smiech), prosím ich aby mi pomohli, aby druhých naviedli, uzdravili, atď.   Viem že oni sú skutočne veľmi radi keď ich požiadame o pomoc! Naozaj to vyskúšajte.

 

Kto Vám vyrába tieto nádherné až by som povedala Luxusné a kvalitné hračky?

Ja a naše úžasné krajčírky ktoré do toho dávajú celú svoju dušu! no a je to aj vidieť. Predbiehajú sa ktorá urobí krajších (smiech). Ja sa vždy veľmi teším keď uvidím nových.

Posielajú mi aj MMSky, e-maily a ja si už želám nech sa ocitnú na správnom mieste a robia to prečo sú predurčené. Pomáhať deťom, ľuďom akýmkoľvek spôsobom.

 

Z akého sú materiálu? sú veľmi príjemné na dotyk.

Musím doplniť že látky vyberajú naše krajčírky rovnako aj farebnosť  a naozaj u nás nenájdete dva rovnaké kusy, každý je iný a výnimočný, jedinečný a dokonca si ľudia majú problém aj vybrať pretože každý je pekný.  Takže materiál sme zvolili dvojaký, jedna kolekcia je čisto bavlnená aj výplň (bavlnené duté vlákno) a druhá je bavlna plus vatelín (výplň).

Oba použité materiáli sú kvalitné antialergické, na tomto sme si dali naozaj záležať rovnako ako na kvalite.

 

V akých rozmeroch ich ponúkate? Vidím aj vyššie.

Klasický rozmer je okolo 35×23 cm, no máme však aj rozmery 45x35cm a nebude nám robiť  problém vyšiť  Anjelika na objednávku aj v životnej veľkosti. (smiech)

 

Aká je cena týchto limitovaných pomôcok?

Momentálne sme zaviedli cenu takmer bez zisku ktorá je 13eur pri jednoduchom a 21eur pri ručne vyšívanom anjelikovi s folklórnym vzorom ktoré nám šije pani Gabika z Hrušova.

Časom chceme zamestnať krajčírky ktoré sú v núdzi a znížiť tak cenu na 10-11 eur/kus.

Hľadáme však sponzora alebo reklamného partnera ktorý nám pomôže zviditeľniť sa, prípadne nám poskytne materiál na výrobu (oceníme a vážime si každú pomoc)

Taktiež časom chceme ponúkať naše krásne výrobky aj v zahraničí (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko atď.), tam by sme už chceli mať aj drobný zisk nech nám hlava neodletí od toľkej práce.

No a ak Boh dá tak zaplniť všetky detské onkológie na Slovensku ale aj v zahraničí.

Boli by sme veľmi radi keby nám to po čase uznali ako terapeutický výrobok ale to je naozaj ďaleká budúcnosť. Ako hovorí pán Belá Bugár „O tom, po tom.“

 

Ďakujem Vám za tento veselý rozhovor a teším sa na ďalšie stretnutie. Čitateľov článku prosím o zdieľanie,  aspoň takto Vám môžu pomôcť 🙂

Ďakujeme!!!

unnamed (2)

http://www.slovakangels.com/?post_type=product

Na facebooku Angel Dreams Slovak Angels Slavic Forest

 

Článok pripavila: Evelyn Dobrotková

Related Post