Súťažte o Playstation 3, Xbox, mininotebook, iPody a plno ďalších cien s Twisterom a Maxom

Letná hra o ceny s Twisterom, ktorá sa vám vlani tak veľmi páčila, je tu znovu! Už od 15. júna môžete opäť rozbehnúť svoju cukráreň a vyhrávať skvelé darčeky!

Založte si svoju vlastnú cukráreň, vybavte ju podľa svojich predstáv a obsluhujte maškrtných návštevníkov. Na 30 najšikovnejších cukrárov, ktorí nahrajú najviac bodov, čakajú naozaj fantastické výhry: PlayStation 3, Xbox, mininotebook Asus, iPody, MP3 prehrávače, stavebnice Lego a mnoho ďalších super cien! A odmenených bude tentoraz aj ďalších 20 hráčov podľa umiestnenia v rebríčku, a to až do 180. miesta. Šance na výhru sú teda tento rok ešte väčšie!

Twister Cukráreň je hra, v ktorej je úlohou každého hráča vybudovať a prevádzkovať vlastnú cukráreň
Cieľom hry je:
1. Zarobiť prevádzkovaním svojej cukrárne čo najviac herných peňazí. Peniaze získavate podľa počtu návštevníkov svojej cukrárne a podľa toho, ako stíhate uspokojiť ich priania a objednávky. Množstvo návštevníkov v každej cukrárni samozrejme závisí od kvality vybavenia a celkového vzhľadu cukrárne.
2. Dosiahnuť čo najväčší počet bodov. Body (= herné peniaze) získavate za predané cukrárske výrobky.

Svoje šance môžete aj tentoraz podporiť zasielaním obalov od nanukov Twister a po novom aj od nanukov Max. Za každý obal získavate 10 000 bodov na svoj účet!

Viac na http://www.algida-twister.sk/souteze/cukrarna-2011/

Related Post