Spoločnosť AVON chráni životné prostredie!

Spoločnosť AVON v rámci projektu Zdravé lesy, krajší svet predstavuje nový symbol – Náramok EcoHero, ktorého kúpou prispievate na konto projektu.

Cieľom projektu Zdravé lesy, krajší svet je vysádzanie stromov vo vážne ohrozených pralesoch v Južnej Amerike a Indonézii. Tieto pre život nevyhnutné tropické pralesy slúžia ako „pľúca Zeme“ a čistia vzduch od znečisťujúcich látok. Obnova týchto pralesov pomôže zabezpečiť zdravšiu budúcnosť pre nás a ďalšie generácie. V rámci projektu Zdravé lesy, krajší svet boli zasadené už 2 milióny stromov. Zapojiť sa a prispieť môžete aj vy, konkrétne kúpou unisexového Náramku EcoHero. Spoločnými silami môžeme zachrániť Zem!

Náramok EcoHero
Unisex náramok EcoHero je vyrobený zo 100% bavlny. Má upraviteľnú dĺžku a prívesok v tvare listu. Náramok je balený v obale z recyklovaného papiera, priateľského k životnému prostrediu. Celý výťažok z predaja Náramku EcoHero bude venovaný AVON nadácii pre ženy, ktorá prostriedky rovnomerne rozdelí medzi organizácie World Wild Found a The Nature Conservancy, ktoré pomáhajú obnovovať ohrozené dažďové pralesy, ktoré sú kľúčové pre prežitie našej planéty.

Related Post