ProLook: Unikátny nielen na pohľad

Luxusný salón krásy s prívetivou atmosférou absolútnej diskrétnosti, kde vás privítajú ako rodinných známych. Kým si oddýchnete a vyrozprávate sa, vaša pleť a nechty sa rozžiaria kvalitou najprestížnejších kozmetických značiek.

Obývačka s charizmou majiteľky
Výnimočnosť salónu ProLook pramení v osobnosti jeho majiteľky a manažérky Márie Bernáthovej: “Som narodená pre krásu, od malička je to moja vášeň. Salónu som obetovala aj súkromie, trávim tu veľmi veľa času,” vyznáva sa Mária Bernáthová. Aj to bolo dôvodom, prečo interiér salóna v bratislavskom Auparku nechala vytvoriť v štýle luxusnej obývačky, kde sa cítia príjemne nielen klienti, ale najmä profesionálny tím kozmetičiek, SPA terapeutiek, nechtových dizajnérok, pedikériek a, samozrejme, aj samotná majiteľka s mimoriadne silným citom pre estetiku. Znamená to nie menej než nomináciu na architektonickú cenu CE ZA AR za interiérový dizajn, ale aj denne čerstvé kvety, ovocie, kvalitnú kávu, dokonalý poriadok či najvyšší stupeň hygieny.

Od manikúry a pedikúry k najširšej ponuke kozmetických služieb
Pôvodné zameranie na komplexnú starostlivosť o ruky a nohy pripomína raritná dominanta salóna – stena s policami na laky nasvietená po celom obvode. “Máme k dispozícii množstvo kozmetiky a vyše tisíc lakov. To nemá nikto iný. Tá stena je symbolom toho, čím salón v skutočnosti je,” vysvetľuje Mária Bernáthová. ProLook pracuje s americkou nechtovou kozmetikou O.P.I., ktorá je svetovým lídrom vo svojom segmente a každé tri mesiace prichádza s novou farebnou kolekciou lakov. Veľkorysé priestory salóna a kompletný redizajn značky pred niekoľkými rokmi priniesli aj grandiózne rozšírenie portfólia kozmetických služieb za využitia najnovších technologických postupov.

Thalgo
Len málo salónov krásy na Slovensku má privilégium pracovať s kozmetikou Thalgo. Jej partnermi sú najluxusnejšie spa, hotely, kúpele a thalassoterapeutické centrá. Pre majiteľku ProLook to bola jednoznačná voľba. “Naša spolupráca je úžasná. Vďaka vysokej úrovni nášho salóna sme pre túto značku vynikajúcim reklamným nosičom,” hovorí Mária Bernáthová. Produkty Thalgo obsahujú morské riasy rozomleté patentovaným postupom, ktorý zachováva všetky vzácne zložky v aktívnom stave a zároveň umožňuje, aby ľahko prenikali do pokožky. V riasach sa pritom nachádzajú obrovské koncentrácie vitamínov, stopových prvkov, proteínov a aminokyselín, preto majú neprekonateľné hydratačné, detoxikačné, stimulačné, spevňujúce a vyrovnávacie účinky.

Maximálna diskrétnosť
ProLook bol prvým salónom krásy u nás, ktorý prišiel s myšlienkou vytvorenia podrobnej databázy o svojich zákazníkoch. Jej zmyslom je zaznamenávať všetky ich želania, procedúry a obľúbené výrobky tak, aby sa personál dokonale pripravil na príchod klienta a pamätal si každý detail jeho predchádzajúcich návštev. Týmto prístupom sa ProLook stal vzorom pre iné salóny, no individualizáciu služieb posúva Mária Bernáthová neustále na vyššiu úroveň. Rozsah a podrobnosti databázy idú ruka v ruke s absolútnou diskrétnosťou, ktorá je v salóne rovnako prirodzená ako srdečné privítanie s úsmevom na tvári.

Eventy
Ďalší rozmer atmosféry luxusnej obývačky si v salóne ProLook vychutnávajú účastníčky eventov, ktoré u nás nemajú obdobu. Teambuilding, narodeninová párty či rozlúčka so slobodou tu získavajú kvalitu nezabudnuteľného zážitku spojeného s nekonečne príjemným uvoľnením, nádhernými vôňami, jemnými dotykmi SPA terapeutiek, pohodlím mäkučkých županov a delikatesami, ktorých sofistikovaná chuť nechá zažiariť nielen šampanské, ale najmä povznášajúci pocit z nádherne prežitého dňa.

Nielen na pohľad
Hoci sa každá procedúra v salóne Márie Bernáthovej prejavuje fantastickým vizuálnym efektom, jeho návštevníčky vysoko oceňujú aj to, čo sa dá vnímať len na jemnejších úrovniach. Energia a osobné zanietenie majiteľky dávajú salónu jedinečnú pečať, kvôli ktorej je ProLook pre mnohé zákazníčky prvou zastávkou hneď po príchode zo zahraničia. Navyše nasadenie, súdržnosť a naladenie celého tímu je nielen vecou profesionality, no predovšetkým srdečného prístupu a vzájomného rešpektu, kde každá členka personálu je pre manažérku jedinečnou osobnosťou.

Related Post