Profesionálna manikúra s novými lakmi od AVONu!

Túžite po dokonalej manikúre ako zo salónu? Spoločnosť AVON Cosmetics má pre vás riešenie v podobe nových lakov na nechty, s ktorými dosiahnete vzhľad profesionálnej gélovej manikúry v pohodlí vášho domova.

Lak na nechty s gélovým efektom má nové zloženie s ošetrujúcimi Omega olejmi. Dodáva intenzívnu farbu v jednej vrstve a ešte väčší lesk. Na jeho použitie nie je potrebná UV lampa. Odstraňuje sa ako klasický lak na nechty, použitím odlakovaču bez acetónu. V ponuke je v 14 obľúbených farbách a v ďalších 6 nových trendy odtieňoch.

Lak na nechty s lesklym gelovym efektom - Orange You Crazy 2 small

Chcete, aby váš lak na nechty vydržal ešte dlhšie? Naneste naň nový Povrchový lak na nechty s lesklým gélovým efektom, ktorý zaručí až 2-krát dlhšiu trvácnosť farby. Navyše sa tento lak nezlupuje a nepraská.

Povrchovy lak na nechty s lesklym gelovym efektom_small

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už celých 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft a Advance Techniques. Vďaka predaju prostredníctvom viac ako 6 miliónov nezávislých reprezentantov sa AVON výrobky dostanú k zákazníkom do 70 krajín sveta. Viac sa o spoločnosti a výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk.

Related Post