Popfax spustil Novú Letnú Ponuku

promo2015summer_en

20. júla 2015 spustil Popfax <strong>Špeciálnu Letnú Akciu</strong> pre svojich nových aj existujúcich zákazníkov.
Všetci zákazníci, ktorí si zakúpia Internet faxový balík pre <a href=”http://sk.popfax.com/fax-email-ponuka.html”>Odosielanie a Prijímanie faxov</a>, dostanú kupón na 3 mesiace predplatného, vrátane všetkých možností.
Noví zákazníci, ktorí chcú dostať kód voucheru, by mali navštíviť http://www.sk.popfax.com, kliknúť na propagačný banner a predplatiť si balíček na 1 rok Odosielanie a Prijímanie a Balíček možností. Po dokončení procesu nákupu dostanú automaticky email obsahujúci sľúbený darček: 3 mesiace predplatného vrátane Balíčku možností.
Existujúci zákazníci majú tiež nárok na Letnú ponuku Popfax. Po predĺžení ich Popfax účtu o balíček 1 rok Odosielanie a Prijímanie a Balíček možností taktiež dostanú voucher s kódom obsahujúce darček spomínaný vyššie.
Každý účastník tejto akcie môže použiť svoj dar buď pre predĺženie svojho vlastného Popfax účtu alebo ho dať priateľovi alebo obchodnému partnerovi, aby sa mohli taktiež stať klientmi Popfax.
Využitím tejto špeciálnej ponuky umožňuje Popfax účastníkom ušetriť viac ako 34% toto leto.
Ponuka Popfax je platná do 21. augusta 2015 a platí pre všetky miesta, kde Popfax poskytuje lokálne faxové čísla alebo ponuku jeho prenosnosti. Pre viac informácií o celosvetovej distribúcii služieb Popfax navštívte celosvetovú stránku Popfax.
Ponuka platí aj pre nákupy z webových stránok <a href=”http://sk.popfax.com”>Popfax.com</a> a iTunes Store, kde má Popfax svoju mobilnú faxovú aplikáciu Popcompanion.

Related Post