Náplasti DiaRemedium sa čoskoro začnú predávať na internete

Cukrovka je ochorenie, ktoré je charakterizované zvýšenými hladinami cukru pretrvávajúcimi dlhšie obdobie. Hlavné príznaky cukrovky sú časté močenie, zvýšený pocit smädu a zvýšený pocit hladu. Ak vysoký krvný cukor neliečime, môže spôsobiť veľa komplikácií, ako sú napríklad diabetická ketoacidóza, neketotická hyperosmolárna kóma, srdcovocievne ochorenia, mŕtvica, chronické zlyhanie obličiek, poškodenie zraku atď. Sú známe dva typy cukrovky. Cukrovka typu 1 diabetes vzniká v dôsledku zlyhania schopnosti pankreasu vytvárať dostatok inzulínu. Cukrovka typu 2 je charakterizovaná inzulínovou rezistenciou – ide o ochorenie, pri ktorom bunky nedokážu na inzulín správne reagovať. Existuje ešte jeden typ cukrovky, ktorý sa nazýva gestačná cukrovka. Je typická pre tehotné ženy a zvyčajne ustúpi po narodení bábätka. Existujú tiež ochorenia, v prípade ktorých nie je vysoký krvný cukor definovaný ako cukrovka, no tieto ochorenia sú zvyčajne krátkodobé a krvný cukor sa v ich prípade rýchlo ustáli na bežné hodnoty.

Súčasťou prevencie a liečby cukrovky sú zdravé stravovanie, fyzické cvičenie, udržiavanie si zdravej telesnej hmotnosti a vyhýbanie sa užívaniu alkoholu a cigariet. Typ 1 by sa mal korigovať pomocou inzulínových injekcií, zatiaľ čo typ 2 môže byť korigovaný liekmi s inzulínom alebo bez neho.

Nedávno bol vyrobený nový doplnok výživy na riešenie problému s vysokým krvným cukrom a v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov bude dostupný na internete. Náplasti proti cukrovke DiaRemedium spájajú znalosti a prísady starobylej čínskej medicíny s modernou technológiou kožných náplastí. Doplnok bol po klinických štúdiách vykonaných v Nemecku na konci roka 2013 schválený na distribúciu. Testov sa zúčastnilo 3 000 pacientov s rôznymi typmi cukrovky a vzhľadom na výsledky sa výrobca rozhodol DiaRemedium začať predávať na internete.

Related Post