Bezpečná datacentra pre firmy

Vzhľadom na špecifické a v mnohom náročným požiadavkám datacentier, montované haly Astron sú so svojím vybavením ideálnym riešením zaisťujúcim najlepšiu kontrolu nad teplotou a vlhkosťou v interiéri. Veľké vnútorné priestory s voľným rozporom bez oporných stĺpov, alebo len s minimálnym počtom, umožňujú optimálne využitie daného priestoru.

S tým, ako rýchlo sa dnes zvyšujú požiadavky na IT technológie a počítače, každá väčšia spoločnosť prevádzkuje svoju vlastnú serverovňu, alebo budovu datacentra. Práve budovy datacentier musia vyhovovať rade prísnych kritérií, ako je dostatok miesta pre uloženie hardware, bezchybná klimatizácia, požiarna a bezpečnostná ochrana. Astron buduje bezpečná datacentra na mieru požiadavkám a potrebám zákazníkov tak, aby v bezpečí prechovávala ich dáta v dlhodobom časovom horizonte.

Flexibilné haly

Vďaka dômyselnej konštrukcii a takmer neobmedzeným stavebným možnostiam využijete montované oceľové haly Astron v mnohých oblastiach. Po celej Európe nájdete naše realizácie, ktoré plnia funkcie priemyselných hál, obchodných priestorov a administratívnych budov. Medzi naše významné referencie patria aj športové haly, autosalóny či nadzemné parkoviská.

Datacentra Astron – na mieru

Astron je spoľahlivým dodávateľom systému montovaných budov, vhodných pre následnú inštaláciu akýchkoľvek zariadení. Datacentra Astron sú moderným a spoľahlivým riešením s možnosťou ľubovoľných rozšírení podľa budúcich potrieb.

Moderné datacentra Astron využívajú energeticky úsporný systém klimatizácie a ochladzovanie vzduchu v interiéroch. Oceľové budovy sú vyrábané na mieru požiadavkám zákazníka s výhľadom na mnoho rokov dopredu. Datacentra Astron sú spoľahlivým, flexibilným a moderným riešením budov určených pre nepretržitú prevádzku počítačov a serverov.

Výhody pre investorov

Oceľové konštrukcie Astron sú pre investorov príťažlivé z niekoľkých dôvodov – umožňujú takmer neobmedzené stavebné možnosti, veľmi rýchlu dodávku stavby na kľúč a investor si môže vybrať medzi prízemný alebo viacpodlažné stavbou.

Datacentra Astron sú v súlade s EN1090-2 a vyrábané pole QMS certifikovaného podľa ISO 9001.

Ostatné konštrukčné súčasti hál

Okrem primárnej a sekundárnej nosnej konštrukcie sú montované haly vybavené variabilnými systémami striech a stien s možnosťou plnohodnotného zateplenie pomocou izolácie Astrotherm. Súčasne s tým môžeme haly vybaviť spoľahlivými medziposchodiami v troch konštrukčných prevedeniach.

Stavebnicový systém nám ďalej umožňuje do strešných a stenových systémov integrovať rozličné príslušenstvo, ako sú svetlíky, okná, dvere či napríklad ventilácia, protipožiarna ochrana apod.

Related Post