Automatická závlaha Hunter

Tak ako väčšina odvetví priemyslu, aj výroba automatických zavlažovacích systémov sa neustále vyvíja. Dnes si automatické zavlažovanie pre svoj trávnik alebo záhradku môže dovoliť skoro každý. Treba si len premyslieť, čo a kde chcete zavlažovať. Automatická závlaha sa používa aj v športových areáloch, v mestských parkoch, na školských ihriskách a podobne. Práve vďaka pokroku už nemusíte polievať celú záhradu hadicou, alebo kontrolovať či je trávnik dostatočne zavlažený.
Kvalitné časové aj dažďové senzory sú zárukou, že sa vašej záhradke alebo trávniku nič nestane, ak budete na dovolenke alebo na pracovnej ceste. Rôzne druhy rozprašovačov, hadíc, ovládacích zariadení a ďalších komponentov dávajú možnosť pre každého zákazníka, vybrať si a skombinovať čo najvhodnejšie prvky pre starostlivosť o trávnik alebo záhradu. A ak by ste si nevedeli vybrať sami, môžete sa poradiť s odborníkmi.
Osobne vám odporúčam navštíviť stránku spoločnosti Marlus Group, ktorá ponúka automatické závlahy značky Hunter, známej po celom svete. Okrem najmodernejších zavlažovacích systémov na stránke nájdete aj veľa dobrých rád, ako si správne vybrať dodávateľa zavlažovania, či jednotlivé komponenty na zavlažovanie. Spoločnosť tiež poskytuje pravidelný servis zariadení a dokonca si môžete nechať navrhnúť celé zavlažovanie trávnika, v závislosti od polohy pozemku a vlastností pôdy a trávnika.
Vďaka pokroku už nemusíte kontrolovať vlhkosť pôdy, máte na to senzory. Môžete nastaviť polievanie osobitne pre každý rozprašovač a pod. A je toho ešte viac. Stačí kliknúť na odkaz v článku a nájdete zaujímavé informácie o tom, ako sa starať o trávnik a veľa ďalšieho.

Related Post