Atraktívne pobyty v kúpeľnom meste Dudince za výnimočné akciové ceny

Atraktívne pobyty za neuveriteľne priaznivé ceny pripravil na záver roka a Silvestra hotel Prameň Dudince. Kratší relaxačný pobyt na 4 noci od 30.12.2015 do 3.1.2016 stojí 180 eur a dlhší na 10 nocí od 29.12.2015 do 8.1. 2016, ktorý je spojený s rehabilitáciou, stojí len 350 eur. Hotel navyše pripravil na prvé mesiace budúceho roka akciové pobytové balíky, ktoré sú vynikajúcim darčekom pod stromček. Dostávajú ich hlavne rodičia od svojich detí k Vianociam. Relaxačné pobyty na 5 dní s polpenziou začínajú od 125 eur, rekondičné na 5 dní s polpenziou a 10 procedúrami začínajú od 149 eur za osobu. Informovala o tom riaditeľka Hotela Prameň – SIVEK HOTELS v Dudinciach Slávka Bocianová.

,,Darujte sami sebe, alebo svojim príbuzným zdravie v podobe relaxačných a rehabilitačných pobytov našom hoteli Prameň Dudince. Dostanete tu bohatú ponuku medicínskych a wellness služieb, spolu s moderným krytým bazénom, saunami a vírivkou s hydromasážou a perličkou v Relax centre. Náš hotel s rodinnou atmosférou, nachádzajúci sa v centre kúpeľného mesta Dudince, poskytuje všetky služby pod jednou strechou, za mimoriadne príťažlivé ceny a môže si ich dovoliť naozaj každý. Začínajú sa ozývať prví záujemcovia o silvestrovský pobyt, pre ktorých sme pripravili dve alternatívy – kratší relaxačný pobyt na 4 noci a dlhší rehabilitačný na 10 nocí. Oba pobyty už majú v cene  slávnostný silvestrovský večer so zábavou a bohatým silvestrovským menu (aperitív, predjedlo, hlavné jedlo, káva, zákusok, novoročný prípitok, kapustnica). Zábava je pri živej hudbe do neskorých nočných hodín. Pobyty zahŕňajú aj voľný vstup do krytého bazéna s atrakciami – protiprúdom, masážnymi tryskami, chrličom vody, vodným bicyklom. V cene je aj voľné využívanie vírivky, fitness a biliard. Denne zdarma je domáci zákusok ku káve v kaviarni, wi-fi na izbách a internet na recepcii. Pobyt na 10 nocí má navyše v cene aj plnú penziu, lekársku prehliadku a 16 liečebných procedúr,“ vymenovala S. Bocianová.

Dodala, že už teraz myslia na začiatok budúceho roka a preto pripravili v predstihu ponuku pobytov, ktoré sú vhodné ako vianočný darček pod stromček. Zvýhodnené pobyty ,,Zima 2016“ platia od 3.1.2016 do 27.3.2016. Relaxačné pobyty na 5 dní s polpenziou v cene od 125 eur, aj rekondičné na 5 dní s polpenziou a 10 procedúrami v cene od 149 eur v dvojlôžkových izbách a polpenziou už zahŕňajú aj voľný vstup do krytého bazéna s atrakciami,  vírivku, fitness a biliard. Zdarma je aj domáci zákusok ku káve v kaviarni, wi-fi na izbách, internet na recepcii. Príplatok za jednolôžkovú izbu je 7 eur na deň, parkovné 3 eura na deň.

„Naším cieľom je, aby sa k nám hostia pravidelne vracali. Preto sa snažíme poskytovať čo najlepšie služby a pripravovať stále zaujímavé pobytové balíčky. Súčasným trendom sú zážitkové darčeky, ku ktorým patria aj rôzne pobyty, či už víkendové, alebo dlhšie. Sú vďačným tipom pod vianočný stromček. Preto aj v prvých mesiacoch budúceho roka ponúkame akciové pobytové balíky, ktoré hlavne rodičia dostávajú od svojich detí k Vianociam. Všetky služby poskytujeme pod jednou strechou, takže aj keď počasie niekedy nie je ideálne, hostia môžu čas príjemne využiť v našom Relax centre. Momentálne sa pripravujeme na koniec roka. Na posledné mesiace-november a december, kde nám zostali ešte nejaké voľné kapacity, ponúkame akciové balíky-relaxačný pobyt na 5 nocí za 120 eur na osobu , prípadne rehabilitačný pobyt s procedúrami za 144 eur. Za cenu jednodenného pobytu u drahej konkurencie tak  klient môže u nás relaxovať celý týždeň,“ hovorí S. Bocianová.

Dodáva, že tohtoročná letná sezóna bola celkom úspešná. Hotel bol veľmi dobre obsadený, napriek letným horúčavám, ktoré  v tomto roku boli veľmi dlhé a úmorné. Horúce dni však hostia lepšie zvládali vďaka hotelovému bazénu, kde trávili veľa času. Taktiež predsezónne mesiace sa celkom vydarili, boli o niečo lepšie ako po minulé roky.

„Veľmi sa tomu tešíme, lebo začíname pociťovať, že sa rozbieha hlavne domáci cestovný ruch, ktorý dlhé roky stagnoval. V letných horúčavách hostia trávia čas radšej pri vode a neradi cestujú. Jeseň je však vhodným obdobím aj na spoznávanie okolia Dudiniec, ktoré je veľmi zaujímavé. V spolupráci s miestnou turistickou informačnou kanceláriou sa organizujú rôzne výlety. Atraktívne sú  napríklad poľovnícky zámok Antol, B. Štiavnica,
B. Bystrica, Krupina, pamiatková rezervácia Sebechleby, skalné obydlia v Brhlovciach, hrad Čabraď,  Budapešť,“ konštatovala S. Bocianová.

Dodala, že najobľúbenejšími sú liečebno-rehabilitačné pobyty s procedúrami, kde dĺžka pobytu a počet procedúr sa dá prispôsobiť individuálnym požiadavkám. V hoteli Prameň liečia predovšetkým ochorenia pohybového ústrojenstva, poúrazové a pooperačné stavy. Procedúry stanovuje lekár na základe zdravotného stavu klienta. K  štandardným procedúram patrí klasická masáž, perličkový, vírivý a šľapací kúpeľ, cvičenie vo vode – hydrokineziterapia, terapia Bioptronovým svetlom – fototerapia, magnetoterapia, či elektroliečba. Štandardom je aj ultrazvuk, kryogel, parafínový zábal a stacionárny bicykel. Ponúkajú aj procedúry za doplatok, napríklad rôzne druhy masáží – reflexná masáž hlavy, tela, alebo chodidiel, lymfomasáž tváre, horných a dolných končatín, detoxikačná medová, thajská a podvodná masáž. Doobjednať si môžete aj oxyterapiu, plynové injekcie a inhalácie.“

Hotel Prameň zo siete SIVEK HOTELS, je situovaný na juhu stredného Slovenska, v jednom z najteplejších miest na Slovensku, v Dudinciach. Prešiel rekonštrukciou v roku 2000 a 2001, neskôr v roku 2010 bola daná do prevádzky nová prístavba s bazénom, rehabilitačnými priestormi a niekoľkými novými nadštandardnými izbami pre náročnejších klientov. Hotel disponuje cca 90-mi lôžkami, má 46 izieb, prevažne dvojlôžkových, ale k dispozícii sú aj apartmány a jednolôžkové izby. K vybaveniu všetkých izieb patrí TV-prijímač, rádio, telefón s priamou voľbou, sprcha a sociálne zariadenie, chladnička a wi-fi pripojenie. Prístup na internet je aj v priestoroch recepcie. Takmer všetky izby majú balkón. Hostia môžu priamo v hoteli využívať aj kadernícke služby a fitness. Tiež umožňuje rôzne firemné akcie a rodinné oslavy. Pýchou hotela je starostlivo pestovaná kvetinová záhrada s veľkým množstvom okrasných drevín, trvaliek a letničiek. Pre záujemcov o cykloturistiku hotel zapožičiava bicykle. V blízkom okolí Dudiniec je veľa zaujímavých miest, ako vínne pivnice s  málo frekventovanými cestami, vhodnými pre cestnú turistiku.

Viac informácií je na: www.dudincepramen.sk

Rezervácie: tel.: +421-45 52 44 100, 0915 532513   e-mail: info.pramen@gmail.com

Related Post