Ako byť IN v 21. storočí

Každý chlap chce vyzerať fajn. Nemusí to nevyhnutne znamenať prehnaný záujem o pánsku módu, stačí ovládať zopár zásad obliekania sa a váš outfit chytí druhý dych. Správne oblečený muž vzbudzuje dobrý dojem a to je dnes veľmi dôležité. Trendy v móde sa síce menia ako na bežiacom páse, vždy však platí niekoľko pravidiel, ktoré sa oplatí dodržiavať. Toto sú tie najdôležitejšie z nich.

Správny strih a veľkosť

Predražený značkový kus odevu vám je nanič, ak na vás neforemne visí. Pri kúpe akéhokoľvek oblečenia dbajte na to, aby dokonale sedel na vašu postavu. Neznamená to, že musí byť neprakticky obtiahnutý, nechcete sa predsa udusiť. Správna veľkosť a strih sú však nesmierne dôležité a esteticky zvýrazňujú vaše telesné proporcie. A je jedno, či máte na sebe čisto biele tričko, trendy károvanú košeľu alebo športové sako.

Obúvajte sa na úrovni

Vhodne obutý chlap je dobre vyzerajúci chlap. Aj keď tenisky sa vám môžu zdať nesmierne cool a štýlové, dlhodobo trendy sú kožené topánky. Poskytujú komfort a vyzerajú elegantne. Navyše, ide o jednu z prvých vecí, ktoré si na mužovi všímajú ženy. Nepochybne najpopulárnejšou voľbou sú hnedé, prípadne čierne topánky. Sú dlhodobo IN, vydržia roky a stačí ich príležitostne vyčistiť a naleštiť.

Tmavé džínsy a vhodné sako

Ak by váš šatník mal obsahovať iba dve položky, nech sú to tieto. Rifle tmavej farby, bez “trendy” dier, škrabancov a bledých fľakov – to je univerzálny a dobre vyzerajúci kus odevu. Ladí prakticky ku všetkému a ak sú nohavice vhodne napasované na postavu muža, dodávajú mu sexepíl. Hodia sa k tričku na bežné nosenie, ale napríklad aj v kombinácií s košeľou v štýle business casual.

Sako je nevyhnutnosťou pre podnikateľov a mužov pracujúcich v obdobných sektoroch. Na vešiaku by ho však mali mať aj ostatní, v súčasnosti sa totiž dá nosiť aj do neformálnej spoločnosti. Opäť tu platí zásada vhodnej veľkosti, keďže napasované sako vás dokáže vytiahnuť zo šedého priemeru.

A o tom to celé je, no nie?

Related Post