20% ZĽAVA na nákup všetkých atramentových tonerov je tu aj pre vás

Náš internetový obchod www.tonery-lacne.sk sa zaoberá predajom spotrebného materiálu pre atramentové a laserové tlačiarne, kopírovacie zariadenia (kopírky), plotre a skenery. Orientujeme sa najmä na zákazníkov vyhľadávajúcich najvyššiu možnú kvalitu, pri zachovaní rozumnej výšky  finančných nákladov. Vďaka vysokým nárokom na kvalitu našich produktov sa nám darí týmto zákazníkom vyhovieť. Sme si vedomí toho, že konkurencia je veľká a pre to sme vsadili na tieto argumenty, ktoré Vás (dúfame) určite presvedčia.

Aktualizácia stavu skladových zásob každých 60 minút

Obchod každých 60 minút aktualizujeme aby ste mali vždy aktuálne informácie o produktoch a cenách. Ceny sa snažíme upravovať tak aby boli pre Vás čo najvýhodnejšie.

Rýchle dodanie objednaného tovaru

Vieme, že rýchlosť dodania tovaru je pre Vás veľmi dôležitá. Všetky objednávky na tovar, ktorý je na sklade doručené do 15:00 hod. expedujeme v deň objednania. Vďaka kuriérskej spoločnosti tak môžete mať tovar hneď na druhý deň.

Komunikácia

Nie sme len internetová firma. K dispozícii sme vám každý deň od 8:00 do 20:00 hod. na info@tonery-lacne.sk. Ak teda potrebujete pomôcť s výberom vhodného tonera alebo náplne, napíšte nám a my Vám hneď poradíme. S predajom tonerov, kancelárskej a výpočtovej techniky máme dlhoročné skúsenosti.

Momentálne prebiehajúca akcia ZĽAVA 20% na nákup všetkých atramentových tonerov

Aktuálne pri kúpe akýchkoľvek atramentových tonerov na www.tonery-lacne.sk môžete ušetriť až 20% z celkovej ceny tonerov.

Related Post