Aj vy pracujete s počítačom a máte pocit, že sa vám rýchlo zhoršuje zrak? Ešte nedávno ste všetko bez problém čítali aj bez okuliarov, a teraz už nevidíte ani väčšie písmenka?

Problém so zrakom sa týka všetkých, čo pracujú s počítačom viac ako dve hodiny denne, kto preťažuje oči pri umelom osvetlení, za zhoršený zrak môže dedičnosť… Príčin vzniku problémov so zrakom je však oveľa viac.

Aby sme šetrili náš zrak , je potreba znižovať zrakovú námahu. Treba pracovať pri vhodnom osvetlení, dbať na správne osvetlenie stola a monitora, zamedziť oslneniu monitorom.

Moderné technológie sú dostupné aj pre okuliare.  Okuliare, ktoré zvyšujú kontrast chránia náš zrak. Sú vhodné na každodennú prácu pri počítači a sú vhodné aj na jazdu automobilom, a to aj za zhoršenej viditeľnosti počas dažďa, hmly alebo pri daždi. Špeciálne okuliare sú vhodné aj na nočné šoférovania. Takéto antiradiačné okuliare sú vhodné pre každého.

Pracujte aj vy na zlepšení vášho zraku  a udržte si zdravý zrak počas celého života. Odolné a luxusné okuliare na prácu s PC a pre aktívnych šoférov hľadajte v on-line obchode luxusne-doplnky.eu

Spoznajte aj vy výnimočné vlastnosti výnimočných okuliarov a iných luxusných doplnkov z tohto špecializovaného obchod.

TIP od špecialistu, ako chráni zrak

  • Doprajte vašim očiam prestávku – nájdite vzdialený cieľ mimo počítač, pozrite sa na neho po dobu aspoň 10 sekúnd
  • Mrkajte – mrkanie pomáha chrániť zrak
  • Pravidelne navštívte špecialistu – všetci, čo pracujú viac hodín denne pri počítači, by mali pravidelne navštevovať očného lekára
  • Noste kvalitné okuliare – len kvalitné okuliare dokážu ochrániť zrak. Sú tiež lepšou variantov ako kontaktné šošovky.

Related Post