Kúpeľňové doplnky snov

Kúpeľňa je v modernom byte či dome miestom, ktoré neslúži len na očistu a hygienu. Je to miesto, ktoré slúži aj na relax. Kúpeľne sú čoraz viac vybavené vaňami a sprchovacími kútmi, ktoré premenia tradičnú kúpeľňu na luxusné kúpele.

Kúpeľňa by však mala byť navrhnutá harmonicky, aby sa jednotlivé prvky vzájomne dopĺňali a ladili spolu.

Kúpeľňa snov

Vybavenie kúpeľne dosť ohraničuje dispozičné riešenie. Malú panelákovú kúpeľňu nemôžeme vybaviť takými wellness doplnkami, ako kúpeľňu v novostavbe rodinného domu. Vždy sa však dajú naše požiadavky vhodne doplniť, ak si nájdeme šikovného architekta.

Mnoho domácností vynecháva vaňu a zvolí radšej sprchový kút. Ak vás netrápi priestor, určite doplňte kúpeľňu vaňou.

Dôležité je tiež správne osvetlenie, ktoré dodáva nezabudnuteľnú atmosféru. Ideálne je, ak je kúpeľňa doplnená oknom, a môžete tak mať prílev denného svetla a zároveň efektívne vetrať. Použite viac svetiel, ktoré umiestnite podľa potrieb a možnosti.

Výber vhodnej farby je veľmi dôležitý. Farba kúpeľne by mala ladiť s kachličkami a doplnkami. Biela je klasika, ale na výber máte množstvo trendových farieb, ktoré sú výzvou aj pre vašu kúpeľňu.

Najkrajšie doplnky do kúpeľne

Celkový vzhľad ovplyvňuje množstvo vecí. Nezabudnite na výber luxusných kúpeľňových doplnkov, ktoré výrazne dotvoria interiér kúpeľne a dodajú jej čaro a šarm. Najmä kúpeľňová séria Golden prináša na náš trh nový podhľad na luxus v kúpeľni. Ucelený sortiment doplnkov vyrobených z mosadze vo vintage štýle obsahuje:  stojan na kefu, držiak na toaletný papier, držiak na mydlo, háčiky na uteráky. Zaujme náročných a milovníkov skutočného štýlu.

Objavte aj vy krásne doplnky pre vašu kúpeľňu a na jednom mieste si ju rozprávkovo zariadite.

 

Related Post