www.najtelo.com – e-shop s výživovými doplnkami

Hľadáte najspoľahlivejší e-shop s výživovými doplnkami za najlepšie ceny na trhu? www.najtelo.com !! Proteíny, kreatíny, gainery , glutamíny, prírodné anaboliká za bezkonkurenčné ceny!! Ponúkame proteínové prípravky s vysokým až 78 % obsahom bielkovín od spoľahlivých výrobcov z Európskej Únie.  Naše gainery patria tiež medzi špičkové vo svojej kategórií, s vysokým až 35 % obsahom bielkovín.
Naše produkty sú určené nielen pre športovcov. Ponúkame za bezkonkurenčnú penetračnú cenu vo všetkých západných štátoch obľúbený brezový cukor (xylitol), ktorý je riešením aj pre diabetikov. Má skoro na 100 % totožnú chuť s obyčajným cukrom, ale však jeho glykemický index je len 7 ! Tým pádom ho môžu používať aj jednotlivci ktorí majú redukčnú diétu, tehotné a dojčiace ženy aj diabetici, ako som už spomínal vyššie.

Použitie brezového cukru a jeho biologický vplyv:

Udržiava a stabilizuje nízku hladinu cukru v krvi, znižuje potrebu inzulínu tela, 40% menej kalórií, o 75% menej uhľohydrátu ako v rafinovanom cukri ,znižuje chuť do jedla, znižuje pocit hladu ,podporuje tráviace procesy, ústne baktérie nedokážu odbúrať brezový cukor, týmto sa nevytvára kyselina, znižuje tvorbu povlaku, zamedzuje zubný kaz ,spomaľuje proces tvorby zubného kameňa, antibakteriálny vplyv, prirodzené antibiotikum, je účinný voči plesňovým ochoreniam a Candide, má detoxikačný a alkalizačný účinok ,zvyšuje tvorbu kolagénu, znižuje riziko tvorby artritídy .

Ďalej ponúkame aj prírodné anaboliká, ktoré na báze rastlinných zdrojov podporujú váš organizmus, podnecujú ho na rast a na zvyšovanie výkonnosti pri záťaži. Produkty ako napríklad Protostrol od Goldfieldu sú špičkovými produktmi v tejto kategórie, a z ktorých sa z susedných štátoch predávajú tisíce balenia. Tieto produkty sú vyvinuté špičkovou technológiu v laboratóriách na území EÚ. Našim hlavným dodávateľom je výrobca MHN SPORT – Maximum Healthy Nutrition,  ktorého sme výhradným obchodným zástupcom na území Slovenskej Republiky.

Výhody
Pri nakupovaní v našom e-shope máte hneď niekoľko výhod: nakupujete za najnižšie ceny na trhu, najvyššiu kvalitu ,a  pri objednaní nad 50 eur máte SHAKER ZADARMO !!! Poštovné máte zadarmo pri objednávke nad 100 eur. Ponúkame rôzne akcie priebehom roka, súťaže na rôznych stránkach kde venujeme naše produkty ako výhru, s čím chceme zdôrazniť našu orientáciu na spokojnosť zákazníka !

Tešíme sa na Vašu registráciu na našej najlepšej stránke s výživovými doplnkami www.najtelo.com !!

Related Post