Výhody nákupu voliér

 

Výber vhodnej voliéry pre svoje obľúbené vtáčiky neponechajte na náhodu. Sme skúsená firma, ktorá sa výrobe voliér pre vtáctvo a iné zvieratá venuje niekoľko rokov. Máme kvalitné referencie od našich spokojných zákazníkov.

Pridajte sa k nim aj vy. Vytvorme spolu pekné,  tvorivé a bezpečné miesto pre chov vášho obľúbeného vtáčika alebo iného zvieratka.

Aké veľké voliéry vyrábame

 

V našej širokej a inovatívnej ponuke nájdete menšie voliéry ale aj veľké voliéry vhodne do väčších priestorov resp. do exteriéru. Všetko prispôsobíme vhodným spôsobom tak, aby to bolo príjemné miesto pre vášho opereného kamaráta.

Z akého materiálu sú voliéry vyrobené?

 

Aby bola voliéra skutočne bezpečná, pri výrobe našich voliér používame len pletivá a materiály, ktoré sú bezpečné.  Najmä pri výrobe väčších a veľkých voliér používame kvalitné talianske pletivo. Toto pletivo je vyrobené spôsobom, ktorý zabezpečuje nežiaducemu ohýbaniu a vlneniu. Toto pletivo je tiež vhodné na výrobu exteriérových voliér.

Haspry a západky

 

Aby bola voliéra funkčná používame len overené haspry a západky, ktoré sú funkčné a bezpečné. Najviac ich máme vo viacerých prevedeniach, môžu teda na voliére pôsobiť esteticky.

Kŕmne pulty

 

Náš sortiment nie sú len kvalitné voliéry. Snažíme sa, aby sme poskytovali komplexnejšiu ponuku pre vášho miláčika.

V našej ponuke nájdete šikovne riešené kŕmne pulty, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali vášmu miláčikovi čo najväčší komfort, ale boli zároveň bezpečné a hygienické.

My v skvelevoliery.sk chceme prispieť k tomu, aby ste vášmu miláčikovi poskytovali len bezpečné krmivo.

Related Post