TP STUDIO – Predaj a montáž vstavaných skríň a šatníkov

Kúpili ste byt, dom a neviete, kde dať všetky oblečenia, veci? Máme pre Vás riešenie predajom a montážou vstavaných skríň a šatníkov na mieru.

Naše TP STUDIO poskytuje služby v Bratislave a blízkom okolí. Zaoberáme sa  predajom a montážou vstavaných skríň a šatníkov viac ako 12 rokov a máme za sebou tisícky spokojných klientov.  Vzhľadom k tomu, že nedisponujeme vlastným predajným miestom, Vám vieme ponúknuť vstavané skrine a šatníky s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite.

Prečo skrine, vstavané skrine na mieru? Skrine a vstavané skrine na mieru sú istým nábytkovým fenoménom poslednej doby. Skrine sú súčasťou moderných novostavieb, architekti už nezabúdajú vytvárať výklenky určené pre vstavané skrine. Tým spôsobom vzniká praktický priestor nielen pre tradičné oblečenie, ale aj pre vysávač, rebrík, žehliacu dosku a veľa ďalších predmetov každodenného použitia. Ďalšou výhodou týchto skríň je fakt, že vďaka širokému výberu materiálov a možnosti ich kombinovania môžu byť moderné vstavané skrine takmer úplne zakomponované do miestnosti a byť tak nenápadné, sotva postrehnuteľné. Rovnaká skriňa pri použití iných materiálov môže naopak úplne zmeniť charakter miestnosti. Skrine na mieru je možné umiestniť aj v miestnostiach kde žiadne výklenky nie sú. Montujeme ich potom napríklad do rohu alebo od steny k stene, prípadne aj v iných miestach, pre ktoré sa rozhodnete. Vieme Vám navrhnúť vstavané skrine v 3D. Všetky faktory ako rozmery, farebnosť a rozmanitosť výplní dverí pre Vaše vstavané skrine alebo vstavané šatne môžete ľubovoľne kombinovať. Ak nemáte dostatočnú predstavivosť, radi Vám predvedieme 3D počítačový návrh pre Vašu novú vstavanú skriňu. Všetci naši zamestnanci Vám veľmi ochotne poskytnú doplňujúce technické informácie a pomôžu s výberom materiálov.

Informácie na info@tpstudio.sk a www.vstavane-skrine-bratislava.sk .

Related Post