Svadba a svadobné oznámenie v znamení tetovania

Dnes sa stalo tetovanie súčasťou nášho života. Profesionálni tatéri povýšili tetovanie na seriózne a všeobecne uznávané umenie. Tetovanie sa dočkalo svojej slávy pomerne neskoro. Dnes ľudia pociťujú viac slobody na tento druh vyjadrenia seba samého, ako generácia či dve pred nimi. Tetovanie je bežnou súčasťou imidžu filmových hviezd, spevákov a športovcov. V pôvodných kultúrach sa tetovanie teší obľube. Ľudia v týchto kultúrach sú pyšní na svoje kultúrne dedičstvo. Tetovanie pre nich znamená úctu k svojim koreňom a zvykom. Nie je to len vyjadrenie akéhosi vnútorného vzdoru, ako u väčšiny novodobých nositeľov tetovania.
Tetovanie je našou súčasťou a tak sa dostáva aj do trendov svadobného biznisu. Ako by asi mala vyzerať svadba a svadobné oznámenie štýle tetovania sa vám pokúsime priblížiť v dnešnom blogu.
Tetovanie môžete už mať a milujete ho natoľko, že v jeho duchu chcete mať svadbu a možno aj svadobné oznámenie. V prvom rade si treba uvedomiť prečo svoje tetovanie máte. Znamená pre vás nejakú veľkú zmenu v živote, vyjadruje vaše presvedčenie, alebo je to len prejav vášho vzdoru proti svetu. Alebo jednoducho ho pokladáte za umenie a chcete byť umeleckým dielom. Ak sa vám páči tetovanie no nechcete ho mať nastálo, skúste si vytvoriť na svoj deň D dočasné tetovanie. Skúste henu, alebo farby na telo, všetky možnosti vyzerajú veľmi dobre a aj slávnostne. Hena tetovanie sa hodí na svadbu v štýle boho. Farebné šaty a hena sú neodolatelné.
Ak chcete mať na svoj svadobný deň niečo špeciálne, navyše, okrem svojho tetovania, skúste nové tetovanie. Majte na svojich prstoch netradičné obrúčky. Navrhnite si ich a po obrade si ich dajte priamo na svadbe vytetovať. Motív môže byť inšpiráciou aj na svadobné oznámenie. Určite už máte aspon jedného vynikajúceho tetéra za kamaráta, ktorý nesmie chýbať ani na vašej svadbe.

Related Post