Papierové krabice Akart

Papierové krabice sú veľmi obľúbený úschovné aj prepravné obaly , s ktorými sa stretávame denne v podstate na každom kroku . Papierové krabice sú hojne využívané a obľúbené pre svoje veľmi široké využitie . Ich prednosťou je predovšetkým ľahkosť , skladnosť a nízka poziřovací cena . Uplatnenie kartónových krabíc je veľmi široké . Používajú sa v domácnostiach , v skladoch , obchodoch atď
Papierové krabice možno vyrobiť so špeciálnymi tvarovými výseky is fóliami , vďaka ktorým je možné perfektne využiť pre obal a elektroniku , sklo , vianočné ozdoby , porcelán , hračky alebo napríklad pre potravinárske výrobky . Tieto krabice majú vysoké nároky na kvalitu .
Papierové krabice sú vyrábané podľa stanovených noriem FEFCO . Dodávajú sa v rozloženej m stave a dajú sa veľmi ľahko zložiť . Krabicu z papiera si tiež môžete objednať s praktickými klopami alebo s odnímateľným vekom . Papierovú krabicu si tiež môžete objednať v rôznych veľkostiach a tvaroch . Pomocou tvarových výsekov sa dajú vyrábať aj praktické skládačkové škatuľky , ktoré sa prepravujú v rozloženom stave a následne sa jednoduchým spôsobom rýchlo poskladajú do požadovaného tvaru.

Related Post