Pohyb a zábava pre deti už od prvých krôčikov

Pohyb a zábava pre deti už od prvých krôčikov

Ani vášmu dieťaťu už nestačí plazenie sa po zemi či blúdenie po vlastných? Skúste mu zaobstarať chodítka alebo detský bicykel a pomôžete mu nielen so správnym vývojom. Tento spôsob zábavy naučí vašu ratolesť skoordinovať pohyby a vďaka príťažlivému dizajnu ho zabaví na dlhý čas! A čo je dôležité – naučí ho samostatnosti. Vy tak nebudete musieť dieťa pri každom pohybe kontrolovať.


Chodítka pre deti mu dajú možnosť objaviť svet zblízka

Chodítko pre deti ako pomocník pri prvých krôčikoch pomôže nielen vášmu drobcovi, ale aj vám. Nemusíte sa viac obávať toho, že si loziacemu nezbedníka nevšimnete. Môžete ho spokojne posadiť do chodítka pre deti a nechať ho pozrieť sa na veci zblízka. Na výber máte nielen klasické modely, ale pre deti i oveľa príťažlivejšie – napríklad v štýle formuly, ktorému sa potešia hlavne malí pretekári.


Detské odrážadlá, pre ktoré je bezpečnosť prvoradá

Odrážadlo nie je hračka, s ktorou sa vaše deti zabavia iba na istý čas – bude totiž ich sprievodcom po celé detstvo. Bezpečné odrážadlá sú tým správnym miestom, kde môžete dieťa posadiť a nebáť sa, že sa mu niečo stane. Vďaka opierkam v zadnej časti a zabezpečeniu po oboch stranách sa odrážadlo zaručene neprevráti. Vaše dieťa sa tak môže svojvoľne pohybovať a ak predsalen chcete mať úplnú istotu, stačí uchytiť vodiacu rukoväť.

Drobca potešia i príťažlivé doplnky, akými sú blikajúce smerovky či melodické
klaksóny, ktoré sa, našťastie, dajú vypnúť .


S bicyklom a trojkolkou rýchlo, ďalej a ešte ďalej!

Každý sme raz mali detský bicykel či trojkolku a povedzme si pravdu – boloto šialene dobré! Čo si želať viac ako dopravný prostriedok, ktorý je len a len váš a môžete s ním prežiť všetky dobrodružné výlety? Či už sú to trojkolky alebo detské motorky, potešia rovnako deti aj vás – deti budú v pohybe, ktorý je pre ne zdravý a vy sa potešíte ich aktívnosti, ktorá vás nebude stáť toľko energie.

Tak ako, môže sa vaše dieťa tešiť na novú hračku?

Related Post