• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Realitny server Reality.Pozri.sk

24/05/11 Tags: nehnutelnosti, realitna inzercia, realitne inzeraty, realitne ponuky, realitny server, reality

img src=”http://reality.pozri.sk/img/logo.gif” alt=”reality” />

Na novom webe http://reality.pozri.sk môže užívateľ očakávať množstvo aktualizovaných ponúk nehnuteľností všetkých druhov a kategórií z celého územia Slovenska, denne aktuálnu ponuka a možnosť vyhľadávania nehnuteľností na predaj aj prenájom. Okrem častejšie vyhľadávaných kategórií ako napríklad predaj bytov , rodinných domov, či prenájom kancelárskych priestorov sú samozrejmosťou kategórie zaoberajúce sa predajom a prenájmom pozemkov, nebytových priestorov, komerčných objektov, alebo napríklad aj chát a chalúp.

V množstve realitných ponúk ktoré web ponúka sú konkrétne nehnuteľnosti prehľadne radené do jednotlivých kategórií a zrozumiteľne delené do príslušných podkategórií tak, aby bolo pre užívateľa umožnené vyhľadávanie konkrétnej nehnuteľnosti čo možno najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom. Jednoduchosti a zrozumiteľnosti vyhľadávania výrazne napomáha možnosť zadania charakteristiky vyhľadávanej nehnuteľnosti podľa viacerých kritérií, ako napr. typ nehnuteľnosti, kraj, mesto, cena, výmera či zvolením kľúčového slova pre hľadanú nehnuteľnosť. K prehľadnosti a rýchlej orientácii užívateľa na stránke tiež výrazne napomáha prehľadný dizajn. Príťažlivosť stránky pozitívne ovplyvňuje množstvo sprievodných fotiek k jednotlivým nehnuteľnostiam, čím si môže užívateľ vytvoriť lepšiu predstavu o konkrétnych realitných ponukách.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273