Autokozmetika – kvalitná a široká ponuka pre vaše auto

Výrobky našej značky zaraďujeme medzi najkvalitnejšie autoprodukty na slovenskom trhu. Okrem kvality vynikajú priaznivou cenou, ktorá je prijateľná pre každého.
Do sortimentu tejto značky zaraďujeme predovšetkým technické spreje, autokozmetiku, produkty na autoúdržbu, rôzne mazivá či prevádzkové kvapaliny. Výrobky Tectane často slúžia ako vstupný materiál pre výrobu produktov konkurenčných firiem. Tieto produkty vystupujú na trhu pod inou značkou. Naša spoločnosť Rivale,s.r.o. vám ponúka sortiment originálneho zloženia a balenia výrobku Tectane .
Autokozmetika tectane, široká ponuka produktov autokozmetika, oleje a mazivá tectane, technické spreje do výroby, maloobchod aj veľkoobchod. Vďaka nazbieraným skúsenostiam sú hodnotami spoločnosti RIVALE,s.r.o. spoľahlivosť, kvalita, čas, najlepšie ceny na Slovenskom trhu a Vaša spokojnosť. Sme spoločnosť ľudí, ktorá Tectane výrobky ponúka na slovenskom trhu už viac ako osem rokov. V roku 2010 bola založená obchodná spoločnosť RIVALE,s.r.o. vďaka zoskupeniu starého obchodného tímu, pôsobiaceho na Slovensku. V súčasnosti s nami spolupracuje vyše 450 stálych a spokojných zákazníkov ako sú autoservisy , pneuservisy, maloobchodné predajne s rozličným materiálom a mnoho ďalších. Náš flexibilný prístup k zákazníkom prináša stále nové obchodné príležitosti.
Vďaka nazbieraným skúsenostiam sú hodnotami spoločnosti RIVALE,s.r.o. spoľahlivosť, kvalita, čas, najlepšie ceny na Slovenskom trhu a Vaša spokojnosť. Ponúkame odborné poradenstvo na každý produkt TECTANE na info@autokozmetika-tectane.sk .

Related Post