Úchvatné svadobné oznámenie

Svoje svadobné oznámenie môžete rôzne vyzdobiť, aby vyzeralo ešte úchvatnejšie. Môžete použiť nádherné perá pestrofarebných vtákov. Krásne saténové, organzové, alebo krajkové stužky. Krajka sa dá použiť aj na iné vyzdobenie oznámenia. Je len na vašej fantázii, kde ju umiestnite. Zato perleťové gorálky dodajú oznámeniu tú pravú romantickú náladu.
Zvieratká sa ľúbia a rodia sa malinké nádherné mláďatká. Zrazu máme pocit, že nás všetko teší a pohľad na šteniatko, kuriatko, káčatko či mačiatko nás rozcíti a vtlačí nám slzičku do oka. V tento krásny mesiac sa zvyšuje aj počet svadieb. A ak si v tento čas dávame vytvárať naše svadobné oznámenia, sú hlavne veľmi romantické. A práve romantickým svadobným oznámeniam sa budeme v dnešnom blogu venovať.
Na svadobné oznámenie romantického typu, by ste mali použiť hlavne farby, ktoré vyžarujú teplo. A ak sa zadívate na rozkvitajúcu májovú prírodu zistíte, že máte tak veľa možností. Vidíte farby odtieňov žltej, oranžovej, modrej, ružovej, hnedej, zelenej a ak sa dobre pozriete nájde sa tam aj nádherna červená. V zásade platí, čím cukríkovejšia tým aj romantickejšia. Ale pozor, aby ste neprešli až do gýčových, až nevkusných nápadov.

Related Post