10 darčekov, ktoré potešia, 5 top darčekov pre ženy a mužov

10 darčekov, ktoré potešia
Obdarovať niekoho srdcu blízkeho je vždy radosť. Veď nie je príjemné len darčeky dostávať. Ak nám na niekom záleží, príjemné je darčeky aj dávať. No často je výber darčeka veľmi ťažkou úlohou. Vybrať taký, ktorý poteší a bude možno aj užitočný, nie je ľahké. Najjednoduchšie sa darček vyberá, ak dotyčného dobre poznáme. Čo však v prípade, ak o ňom toho veľa nevieme? Skúste sa nechať inšpirovať typmi na darčeky, ktorými nemôžete nič pokaziť!
5 top darčekov pre ženy
Ak je Vašou úlohou obdarovať dámu a neviete si rady, toto sú top darčeky pre ženy, ktoré určite nesklamú:
• parfum
• šperky, či krásna bižutéria
• sviečky, vonné tyčinky a doplnky do domácnosti
• wellness a dovolenkové pobyty
• darčekové koše
Aj keď každá žena je jedinečná, jedno majú spoločné. Určite každú poteší kvalitný parfum. Dôležité je však poznať jej vkus a vybrať parfum, ktorý dáme sadne. Rovnako sa každá žena chce páčiť. A preto určite ocení šperky a bižutériu. Chystáte sa obdarovať kamarátku? V tom prípade voľte štýlové doplnky do domácnosti v podobe rôznych sošiek, váz alebo hodín. Na romantický večer sa zas hodia sviečky a vonné tyčinky, ktoré navodia tú správnu atmosféru. Nič nepokazíte ani romantickým pobytom vo dvojici. Tento darček sa však hodí výlučne pre partnerku! Ak Vám obdarovaná žena nie je až tak blízka, voľte darčekové koše. Tie môžu obsahovať rôzne pochutiny, ktorým dáma neodolá.
5 vychytených darčekov pre mužov
Aj muži sa radi nechajú rozmaznávať. No kúpiť darček pre muža veru nie je ľahké. Možno Vám pomôžu tieto typy na darčeky pre mužov:
• adrenalínové a zážitkové darčeky
• alkoholové darčeky
• erotické darčeky
• elektronika
veselé darčeky
Je Váš drahý milovníkom adrenalínu? Darujte mu zoskok padákom! Určite naň nikdy nezabudne. Je tiež pravdou, že muži obľubujú alkoholové darčeky. Unikátny stojan na víno určite nesklame. Páni sa však potešia aj erotickému darčeku v podobe hry pre dospelých alebo dokonca šteklivej erotickej hračky! Ak má ten Váš rád počítače, hodí sa mu USB kľúč v tvare prívesku, či hodiniek na krk. A nakoniec veselé a vtipné darčeky. Tie sú populárne najmä medzi kamarátmi. Taký popolník v tvare ženských pŕs rozosmeje nejedného chlapa! Tak teda šťastnú ruku pri výbere, aby ten Váš darček skutočne potešil.

Related Post