Energie2 odštartovala svoju prvú reklamnú kampaň

Prvú reklamnú kampaň vo svojej histórii odštartoval slovenský dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu Energie2, a.s., Bratislava. Cieľom letnej kampane je predstaviť spoločnosť Energie2 ako významného a spoľahlivého slovenského dodávateľa energií pre veľkoodberateľov i domácnosti. Dôraz kampane je posunutý na motto: Energie2 – slovenský dodávateľ elektriny a plynu. Brandová kampaň začala vysielaním spotov v rádiu Expres, nasledovať bude súťaž v tom istom rádiu. Kampaň v rádiu Expres je plánovaná na obdobie 10. jún – 23. júna 2013, nasledovať bude letná kampaň na webe a prostredníctvom ďalších médií, v spolupráci s cestovnou kanceláriou Hydrotour. Informoval o tom obchodný riaditeľ spoločnosti Energie2, a.s. Eduard Chudovský.

,,Kampaň v rádiu Expres je zameraná na celkové zviditeľnenie spoločnosti, aby o nás vedeli aj tí, čo nie sú našimi zákazníkmi. Počas prvého týždňa prebieha sponzoring počasia počas dňa. V ďalšom týždni bude každý deň prebiehať súťaž v rannej šou na tému “Dobite si energie s Energie2”. Každý deň Energie2 dobije jednému súťažiacemu energie tým, že získa dodávku elektrickej energie a zemného plynu do konca roku 2013 zadarmo. Na konci týždňa Energie2 ešte dobije jednému z piatich výhercov z týždňa energiu tak, že získa týždňový pobyt pre dve osoby aj s polpenziou, v príjemnom prostredí Hotela Panorama na Štrbskom plese. Tento hotel je tiež odberateľom elektrickej energie a zemného plynu od Energie2“, povedal E.Chudovský
Doplnil, že Energie2, chce dobíjať energiou nielen nových, ale aj svojich súčasných klientov a preto pre nich pripravila na celé leto ďalšiu reklamno – súťažnú letnú akciu v spolupráci s Hydrotourom. Obe spoločnosti ponúknu zľavy na svoje produkty navzájom pre všetkých klientov a rovnako je pre nich pripravená zaujímavá súťaž.

,,Za tri roky činnosti na trhu sa stala Energie2 jedným z popredných slovenských dodávateľov elektrickej energie a zemného plynu. K jej zákazníkom patria tisícky domácností, malých, stredných i veľkých firiem, ale aj obce a mestá. Cieľom spoločnosti je, aby jej zákazníci boli spokojní a preto svoju firemnú politiku individuálne prispôsobuje potrebám zákazníkov. Tento prístup prináša úspech a počty nových zákazníkov sa za minulý rok niekoľkonásobne zvýšili. Okrem spoľahlivých dodávok energií a servisných služieb, prinášame našim zákazníkom aj pridanú hodnotu v podobe pravidelnej public relations komunikácie s nimi. Rozšírením týchto aktivít je aj terajšia premiérová imidžová kampaň našej firmy“, povedal E. Chudovský.

Rozhlasový spot v tomto duchu vyzýva: ,, Dobite si energie s Energie2“. Nielen spoty, ale už aj sám názov firmy naznačujú, že Energie2 dodáva dva druhy energií, ktoré sú kľúčovými pre odberateľov. Výhodou spoločného odberu elektrickej energie a zemného plynu od jedného dodávateľa je jednoduchšia komunikácia s ním a v prípade väčších odberov aj cenové zvýhodnenia za odber oboch komodít.
Každopádne sa však rôzne výhody pri dodávkach energií týkajú všetkých odberateľov. Každá skupina ich má inak štruktúrované a prispôsobené potrebám zákazníkov, podľa veľkosti odberu a dĺžky viazanosti dodávok. Každý zákazník chce platiť čo najmenej a preto by mal starostlivo zvažovať všetky ponuky od dodávateľov.

,,V tomto roku sa plánujeme najviac zamerať na podnikateľov, ktorí stále zvažujú prechod k alternatívnemu dodávateľovi. Máme pre nich pripravenú združenú ponuku na obe komodity za výhodnejších podmienok. Aj terajšia kampaň by mala, okrem posilnenia imidžu spoločnosti, zaujať podnikateľov i domácnosti, aby sa zaujímali o naše produkty“, povedal E. Chudovský.
Dodal, že Energie2 uprednostňuje pred krátkodobými, časovo na niekoľko mesiacov obmedzenými cenovými zvýhodneniami, filozofiu dlhodobo výhodných cien, nižších než majú dominantní dodávatelia.

Related Post