Ubytovanie na Veľkú noc 2015

 

Už viete kam sa vyberiete na tohtoročnú Veľkú noc? Tvojeubytovanie.sk vám rýchlo a jednoducho poradí, kde sa dá nájsť pekné ubytovanie a pomôže vám vybrať si zaujímavý veľkonočný pobyt.

 

Ak máte radi vodu, určite bude pre vás lákava ponuka ubytovania v okolí aquaparkov. Tie každoročne zvyšujú konfort, zlepšujú služby a preto sú stále obľúbenejšou voľbou, kde tráviť voľný čas. Veľká noc poskytne niekoľko lákavých voľných sviatočných dní, a je preto možnosť využiť ich aktívne. Čo tak spojiť príjemné relaxovanie v aquaparku z aktívnou lyžovačkou. Áno, presne toto je skvelý tip na to, ako stráviť veľkú noc 2015.

 

Lyžiaska sezóna sa podľa teploty u nás končí začiatkom mája a preto je predpoklad, že na začiatku apríla bude ešte veľmi kvalitná lyžovačka. Avšak už len vo vyššie položených lyžiarských strediskách. Máme pre vás tip – Martinské hole, taká perla nášho lyžovania. Stredisko vždy bohaté na prírodný sneh vám určite poskytne pohodlné ubytovanie a večer si môžete odbehnúť do Turčianskych Teplíc do tamojšieho Spa aquaparku a príjemne si oddýchnuť. Stredisko Skalka, ktoré leží v chladných kopcoch nad Kremnicou je tiež lákave a do Turčianskych Teplíc to tiež nie je ďaleko.

 

Ak chcete staviť na istotu, tou bude určite Chopok. Naše najlepšie lyžiarske stredisko je umiestnené na strategickom mieste na našej turistickej mape. Kvalitná lyžovačka, jaskyne, aquaparky a nádherná príroda. To všetko len kúsok od seba. Ubytovanie na Liptove alebo priamo v Jasnej vám zaručí nadštandarné služby a zážitky.

 

Slovensko vám má čo ponúknuť nielen počas Veľkej noci. Spoznávať jeho krásy je možné celoročne. Lákavymi turistickými lákadlami sú tiež hrady a zámky, ktoré tiež postupne zlepšujú svoju ponuku dobrodružných sprievodných akcií. Ako tip vám môže slúžiť legendárny Bátoričkyn hrad – Čachtice. Príjemné okolie vám zaručí pekný zážitok, a je to kúsok na ďalší známy Slovenský hrad – Beckov, ktorý takisto prešiel rozsiahlou rekonšturkciou.

 

Je len na vás, kde si vyberiete ubytovanie na Veľkú noc 2015 – určite vám prajeme len tie najlepšie zážitky a kopec pekného dobrodružstva.

Related Post