Prihláste sa na májový ozdravný pobyt v Patinciach

Jar je pravým obdobím, kedy môže každý urobiť správne kroky na očistu organizmu a upevniť svoje zdravie. Neobstoja výhovorky, že na to niet času. Naopak, jarné víkendy sú na to ako stvorené. Na Slovensko prichádza alternatíva zdravého stravovania, primeraného pohybu a relaxu na tele aj duši. Jarné dni sú ako stvorené na návštevu kúpeľov, wellness zariadení, ktoré naštartujú telo a dodajú mu silu. Ak tieto pozitíva posilníte aj vyváženou stravou, s nízkym obsahom sacharidov, bez konzervantov a pridaných aditív, podľa odporúčaní odborníkov, nič lepšieho nemôžete urobiť. Slováci si čoraz častejšie doprajú očistnú či skrášľovaciu kúru, wellness alebo fitness. Začali vyhľadávať aj dohľad expertov na zdravú výživu, profesionálnych cvičiteľov, lekárov, masérov. Toto všetko na dokonalý reštart nájdete počas prvého víkendového špeciálneho pobytu Body Reform vo Wellness hoteli v Patinciach, v dňoch 16. – 18. mája 2014.

Odborník na zdravé stravovanie Norbi Update Ivan Gallo k tomu doplnil: „Pobytový balíček zahŕňa plnú penziu a školu varenia s použitím surovín Norbi Update. K tomu 4-krát cvičenie s profesionálnou cvičiteľkou Denisou Őszi, majsterkou sveta a majsterkou Európy 2013 v naturálnej kulturistike a fitness. Nebude chýbať ani profesionálna prednáška Koučing pre ženy so Zuzanou Kopáčikovou-Štefanskou, PhD., akreditovanou koučkou pre ženy, bezplatný vstup do wellness centra s bazénmi a saunovým svetom a možnosťou dokúpenia masáží a procedúr. Odborníci sú k dispozícii aj na konzultácie na témy fyzického pohybu, stravovania, psychickej očisty a duševnej harmónie. Vo voľnom čase môžu klienti zájsť aj do fitness centra, na spoločné prechádzky v príjemnom areáli kúpeľov, alebo v tichom prostredí lužných lesov a riek. Dopriať si môžu aj jogging, golf, tenis, nordic walking a iné. Pre večerné odviazanie sa je ako stvorený koktejlový bar s ponukou miešaných nápojov, s bowlingom a biliardom. Cena pobytu je len 149 Eur na osobu a navyše každého účastníka odmeníme skvelou zábavou a milým darčekom.“

Dodal, že rovnováha tela a duše sa skrýva v každom z nás, len je potrebné sa rozhodnúť zmeniť nielen svoj jedálniček, ale často aj vnútorné životné presvedčenia a osobné návyky v dennom harmonograme. Kvalitu života a zdravie človeka ovplyvňujú aj také faktory ako životné šťastie a stabilita, zamilovanosť, dĺžka spánku, hodina ranného vstávania a večerného zaspávania, zloženie stravy dopoludnia a počas zvýšeného výdaja energie, pravidelnosť základného pohybu. Na druhej strane negatívne môže pôsobiť extrémne nadmerné cvičenie, nadmerná konzumácia vitamínov, či potreba neustálej zmeny svojho tela. Odborníci v Body Reform sú počas víkendových pobytov pripravení zodpovedať všetky otázky záujemcov a poskytnúť im rady na mieru.

Medzinárodná značka zdravej výživy Norbi Update priniesla na slovenský trh v roku 2009 fantastické potraviny. Výrobky sú s nízkym obsahom sacharidov, bez pridaného cukru a s vyšším obsahom vlákniny. Sú vhodné pre ľudí trpiacich civilizačnými ochoreniami, ako nadváha, obezita, diabetes, vysoká hladina cholesterolu, vysoký krvný tlak, ochorenia tráviaceho ústrojenstva, ale aj pre športovcov a ľudí, ktorí radi varia zo zdravých surovín. Jedinečnosť pre záujemcov, ktorí sa rozhodli pracovať franchisingovým systémom v oblasti zdravej výživy, spočíva v tom, že Norbi Update ako jediná potravinová sieť v Európe, má výrobky klinicky testované, potvrdené pre redukčnú diétu a pre diabetikov. Sortiment produktov Norbi Update je široký. Patria sem potraviny, ktoré ľudia každodenne konzumujú, ako chlieb a pečivo, mliečne, mäsové, konzervárenské, cukrárenské výrobky, cestoviny, sladkosti a pochutiny, mrazené produkty, ovocné nápoje a sirupy, cereálie a výživové doplnky, rôzne koreniny a sladidlá, ale aj hotové jedlá či menu pre študentov a zaneprázdnených manažérov. Od apríla 2014 spoločnosť vstúpila aj na český trh a plánuje expandovať aj do ostatných európskych štátov.

Viac informácií je na www.update.sk
Viac informácií pre záujemcov o pobyt na: rezervacia@bodyreform.sk

Related Post