Doprajte si dožinkové hodovanie v Luhačoviciach

Vo Francúzskej reštaurácii sa neponáhľa, ale vychutnáva

 

Nároční milovníci dobrého jedla podávaného v noblesnom prostredí si aj tento rok prídu v Luhačoviciach na svoje. Francúzska reštaurácia ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotela pripravila na sobotu 16. septembra 2017 od 11.00 do 15.00 hod. „Dožinkové hodovanie“. Neobmedzené hodovanie bude celú dobu sprevádzať Strážnická cimbalová hudba Michala Miltáka.

 

Riaditeľka hotela Miloslava Fialová k tomu dodáva: „Všetci milovníci dobrého jedla a pitia sa tešia raz za rok na nevšedný kulinársky zážitok dožinkového hodovania poňatého ako bohatý brunch. Tradičné podujatie organizujeme už šiesty rok. Základom je opäť regionálna moravská kuchyňa a miestne špeciality. Hostí privítame moravskou slivovicou a hruškovicou. K neobmedzenej ochutnávke jedál formou bufetových stolov nebude chýbať ani pravý burčiak, ktorý skvelo dopĺňa dožinkovú atmosféru. Hostia si budú môcť pochutnať na pečených bravčových kolenách, domácej zabíjačke, moravských koláčoch a ďalších moravských špecialitách. Všetko za sprievodu krojovanej cimbalovej hudby.“

 

Každý návštevník dožinkového brunchu získa tiež poukaz na 50% zľavu na vstup do wellness centra, kde je k dispozícii bazén, saunový svet, Kneippov chodník a vyhrievané ležadlá.

 

Tento rok ešte Francúzska reštaurácia hotela Alexandria poteší svojich návštevníkov v termíne 24. 9. – 1. 10. 2017 Argentínskym menu s chuťou Južnej Ameriky. V ponuke je tiež grilovaný flank steak z hovädzieho mäsa a skvelé argentínske vína.

 

Slávnu Francúzsku reštauráciu, ktorá je vyhlásená svojou kuchyňou, vedie šéfkuchárka Jitka Boráňová. Jej kulinárske umenie odmenila predvlani Asociácia kuchárov a cukrárov Českej republiky jedným z najvyšších ocenení – bronzovou medailou M. D. Rettigovej. Spestrením stáleho jedálneho lístka Francúzskej reštaurácie sú každý mesiac nové aktuálne ponuky pokrmov zo sezónnych surovín. Okrem dožinkového brunchu organizuje hotel každý rok aj novoročný a veľkonočný brunch.

 

Francúzska reštaurácia právom patrí k tomu najlepšiemu, čo v Zlínsku nájdeme a z času na čas by sem mal zavítať každý skutočný gurmán. Jedna vec si však zaslúži zdôrazniť. Je to vystupovanie čašníkov, ktorí dávajú vyniknúť špičkovej gastronómii a robia z Francúzskej reštaurácie výnimočný podnik. Tu skutočne čas strávený pri stole nie je stratou času. Všadeprítomný luxus môže byť paradoxne určitým handicapom, ktorý by mohol niekoho odradiť v predstave vysokých cien, ale je to úplne zbytočný dojem.

 

Vysoká úroveň obsluhy je daná zohraným kolektívom čašníkov. Všeobecne sú Kúpele (Lázně) Luhačovice, a. s., ktoré Alexandriu prevádzkujú, nielen najväčšou spoločnosťou poskytujúcou kúpeľné a rekreačné služby v Luhačoviciach, ale aj jedným z najlepších zamestnávateľov v regióne. Žiť, bývať a pracovať v akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice je veľmi atraktívne pre ľudí, ktorí majú potrebnú kvalifikáciu a hľadajú pokojné, krásne a zdravé miesto pre seba a pre svoju rodinu. V súčasnej dobe ponúkajú zamestnanie lekárom, masérom, fyzioterapeutom, zdravotným sestrám, ale aj čašníkom, servírkam či kuchárom.

 

Pre viac informácií navštívte www.HotelAlexandria.cz a Facebook.

Zábery na jeden z predchádzajúcich ročníkov dožinkového brunchu: https://www.youtube.com/watch?v=wdwyxwh03yM

Related Post