Agroturistika pre vašu rodinku

Ak máte doma detičky, ktoré majú radi zvieratá a prírodu, neváhajte a pripravte rodinnú dovolenku spojenú s agroturistikou. Zážitková agentúra www.uzisito.sk pre Vás zabezpečí víkend v penzióne spojený s návštevou salaša, víkend na gazdovstve s výrobou syra alebo pre tých odvážnejších pobyt spojený s dojením kozy.

Víkendový pobyt v penzióne a návšteva salaša
Ak máte záujem o víkend strávený v kruhu rodiny v krásnom pokojnom prostredí a o príjemné zážitky, práve ste našli tú najvhodnejšiu rodinnú dovolenku spojenú s návštevou salaša. Ubytovanie je zabezpečené v drevenom penzióne odrážajúcom tradičnú ľudovú architektúru. Na jednej strane tradícia, na druhej strane moderná technika – TV+SAT, WIFI, moderné wellness centrum (fínska sauna, hydromasážny box, masáže, infra kabína) – to všetko je pre Vás a vašu rodinu pripravené v malebnej dedinke v okolí Nízkych Tatier.

Vyskúšajte výrobu syra na gazdovstve
Chcete pre Vaše deti pripraviť nezvyčajný zážitok? Máte záujem o to, aby strávili aspoň pár dní v prírode ubytovaní v typickej drevenici? Objednajte si prostredníctvom agentúry uzisito.sk rodinný pobyt na gazdovstve spojený s výrobou syra. Okrem výroby syra Vás čaká domáca kuchyňa, jazda na koni, pletenie čiapok – skrátka víkend na gazdovstve ako sa patrí.

Máte odvahu podojiť kozu?
V rodinnom penzióne v oblasti Štiavnických vrchov môžete zažiť nezabudnuteľný rodinný pobyt spojený s dojením domácej kozy. Okrem tejto atrakcie sú možné výlety v okolí vrchov, lezenie po skalách, turistika, rybačka, kúpanie a množstvo iných zážitkov. Tento pobyt je vhodný pre rodinky, ktoré chcú stráviť pekný víkend na horách. Platí sa len za ubytovanie, stravu si zabezpečíte sami v zariadenej kuchynke.

Related Post