To, že sa trendy tvoria vo významnom predstihu, neplatí len v móde, ale aj v interiérovom dizajne. Samozrejme, teraz pred Vianocami po vás nikto nežiada, aby ste si vymaľovali byt podľa najnovších trendov. Stačí ak zvážite, čo sa z najnovších dekoračných trendov hodí práve do vášho interiéru. Tento rok to bude jednoduché – v popredí dominuje biela farba.

Prispôsobivá biela

Ak už máte interiér v tmavých alebo svetlých farbách, bielu je možné kombinovať rôznym spôsobom. Biela farba je jednoduchá, čistá a nadčasová. Investovať do bielych dekorácií môžete bez rozmýšľania, pretože ich môžete využívať aj nasledujúce roky. Biela farba bude vždy použiteľná. Biele sviečky, malé dekoračné predmety, či ozdoby na stromček.

Bez názvu  1

Vianočná výzdoba však nie je len o výbere jednej farby, ale najmä o štýle, ktorým sa rozhodnete uberať. Nezabúdajte na prírodné tóny a geometrické tvary. Hlavnou inšpiráciou je detstvo, hravosť, bezstarostnosť a nostalgia, teda vianočné postavičky,  zvieratká, výšivky a háčkované ozdoby.

Príjemný dotyk prírody

Aj tento rok ostáva trend v plnej miere inšpirovaný prírodou, tlmenými farbami, jemnými textúrami pripomínajúcimi piesok, kvapky vody či ľad a námrazu. Bytový dizajn ide ruka v ruke so škandinávskym typom bývania. Skvelé je, že si mnoho dekorácií môžete vyrobiť aj svojpomocne. O to viac sa z nich budete tešiť. Farebnú škálu tvoria matná biela, jemná ružová, piesková, mätová, farba prírodného dreva a smotanová.

23

Vytvorte si krásne a farebné Vianoce v pohodlí svojho domova. Či už zvolíte prírodné farby, materiály alebo čisto biele kombinácie, nech sú to pre Vás tie najkrajšie Vianoce. Pretože Vianoce nie sú len o trendoch a farbách, ale hlavne o nás a našich najbližších. Užite si ich spoločne a v šťastí.

www.polifarbesk.sk

Related Post