Vysokozdvižné vozíky pomáhajú pri práci

Bez vysokozdvižných vozíkov si prácu v skladoch, výrobách, hypermarketoch aj obchodných firmách vôbec nevieme predstaviť. Iba vysokozdvižné vozíky dokážu uľahčiť prácu, šetriť pracovnú silu a zvýšiť produktivitu celej firmy. Dokážete si predstaviť nakladanie tovaru na kamióny bez týchto výkonných pomocníkov?

Pri výbere vhodných vysokozdvižných vozíkov najviac záleží na ich nosnosti a výške. Nesmieme pritom opomenúť aj podmienky, v ktorých budú práce vykonávať. Ak potrebujete pomocníka do hál a skladov, potom vyberajte vysokozdvižné vozíky na toto prostredie výhradne učené. Pre práce na staveniskách, skládkach, v lese či kameňolome musíte siahnuť po niektorom z terénnych modelov.

Úzke teleskopické vozíky sú ako stvorené k manipulácii s paletovým materiálom medzi regálmi. Vybrať si môžete medzi elektrickým alebo ručným pohonom. Dieselové vysokozdvižné vozíky sú charakteristické silným výkonom a majú univerzálne použite. Svoje uplatnenie nájdu v skladoch, ako aj vo vonkajšom prostredí so sťaženým terénom.

Ponuka je ozaj bohatá. Radi Vám pomôžeme vybrať také vysokozdvižné vozíky, ktoré budú najviac vhodné pre Vaše pracovné podmienky. Iba správne zvolená manipulačná technika uľahčí a zefektívni Vašu prácu.

Related Post