• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

NoveAuto.sk – tvoj pomocník pri výbere nového auta

12/09/12 Tags: auto, nové auto

Na slovenskom trhu vznikol nový portál s najväčšou aktuálnou ponukou predajcov nových automobilov. Sú tu zaregistrovaní všetci predajcovia nových vozidiel na území Slovenskej republiky. Vznikol ako sesterský portál Autobazar EU, ktorý je dlhodobo najväčší a najnavštevovanejší inzertný auto-moto portál u nás..

Vyhľadávanie podľa kritérií
Vaše vysnívané auto si tu môžete nájsť podľa Vami zvolených kritérií. Jednoducho sa dá vybrať z ponuky všetkých značiek, ako napr. Škoda, BMW, Opel, Ford, Fiat, Mazda, Toyota a iné. Ďalšími detailnejšími kritériami vyhľadávania môžu byť tvar, model, prevodovka, lokalita, palivo.

Katalóg vozidiel
Ste typ, ktorý si nevyberá na základe značky, ale na základe iných kritérií? Pre vás je vhodná sekcia Katalóg vozidiel, kde si môžete autá porovnávať nielen podľa kritérií ako vo Vyhľadávaní, ale aj na základe špecifickejších požiadaviek, ako výbava a objem motora.

Testy a novinky zo sveta automobilov
Chcete vedieť, ako vaše vysnívané auto obstálo v testoch? Žiaden problém. V prehľadnej sekcii Novinky a testy si to môžete zistiť ľahko a rýchlo. Stačí si len vybrať značku a model a informácie máte hneď pred sebou. Tiež Vášmu oku neuniknú novinky zo sveta automobilov.

Vývoj cien automobilov
Máte unikátnu možnosť zistiť aktuálny vývoj cien automobilov za posledné 2 roky. Táto informácia sa Vám môže tiež zísť v rozhodovaní sa, či sa Vám konkrétny Vami vybraný automobil oplatí kúpiť teraz alebo počkáte, kým bude jeho cena výhodnejšia.

Registrácia
Registrácia pre súkromné osoby nie je povinná, ale prináša isté výhody. Po registrácii môžete využívať porovnávanie vozidiel. Uvidíte porovnanie Vami vybraných áut podľa všetkých kritérií dostupných z ich popisu (rok výroby, najazdené km, rozmery, hmotnosť, typ pohonu, maximálna rýchlosť, …) Môžete si tiež uložiť autá, o ktoré máte záujem, do záložky Uložené autá. Takto ich budete mať aj neskôr hneď k dispozícii. Tiež máte možnosť kontaktovania predajcov pomocou jednoduchého kontaktného formulára.

Predajcovia vozidiel môžu po registrácii zadávať svoje ponuky predávaných automobilov a dostávať dopyty od užívateľov portálu.

Portál nájdete na stránke Nove Auto.sk

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273