• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

autopozicovna-mibel.eu – autopožičovňa

02/10/14 Tags: 2 day diet pill

Autopožičovňa MIBEL, s.r.o. patrí medzi najspoľahlivejšie autopožičovne na Slovensku. Už od roku 2004 ponúkame profesionálne služby požičiavania vozidiel. Z nášho autoparku si môžete požičať autá všetkých tried, od ekonomických áut cez strednú triedu až po luxusnú triedu áut. K dispozícii máme aj úžitkové vozidlá na sťahovanie, či prepravu.

Spoločnosť MIBEL, s.r.o. sa zaoberá:
· prenájmom osobných automobilov, 7-9 miestnych mikrobusov, dodávok
· autodopravou
· prevádzkovaním TAXI služby
· prepravou osôb
· pick-up servis (transfery na letiská)

Pri požičaní vozidla je u nás samozrejmosťou nadštandardné poistenie. Služby našej autopožičovne sa snažíme vždy „ušiť“ na mieru k spokojnosti klienta.
Vozidla našej autopožičovne je možné prenajať krátkodobo,ale aj dlhodobo. Vozový park sa neustále rozširuje, nakoľko sa snažíme plniť i tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov.
V prípade dlhodobej spolupráce ponúkame výhodné ceny.

V rámci Slovenskej republiky má naša autopožičovňa MIBEL, s.r.o. nasledovné pobočky: Žilina, Bratislava, Nitra, Piešťany, Trnava, Trenčín.

V súčasnosti patrí medzi obľúbené využívané služby našich zákazníkov preprava – transfer na letiská a späť.

Tešíme sa na spoluprácu!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273