• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

www.zabavaonline.sk – Ukonči nekonečnú NUDU

20/10/12

Máte zlú náladu, niekto Vás naštval, je hrozné počasie, čo Vás práve trápi alebo jednuduho sa nudíte? Dajte stop týmto veciam! Relaxujte , oddychnite si a pobavte sa pomocou nášho portálu z pohodlia svojho domova a nemusíte ani kvôli tomu vychádzať z vašej oblúbenej izby.

Portál www.zabavaonline.sk ti prináša každodenne tie najlepšie – najčerstvejšie funny obrázky, vtipy, videá zo sveta zábavy. Denne aktualizované a kontrolované príspevky od stoviek uživatelov.

Na našej stránke nájdete iba tie najlepšie výbery zo sveta zábavy. Stačí iba navštívit našu stránku a vybrať si na čo máte práve chuť, či už z kategŕiu roztomilých domácich miláčiekov, vtipov alebo funny obrázkov triedených do viacero kategorií. Nenechajte si ujsť príjemnú zábavu!

Používatelia si môžu získať body za pridané obrázky, príspevky a následné takto získané body zameniť za cenné veci – viac info na stránke.

Na portáli – stránke je povolené vkladať- pridať IBA také obrázky, vtipy, videá alebo iné typy súborov na ktorých majú zaregistrovaný užívatelia povolenie od autora alebo sami sú ich autorom.

Každý príspevok-obrázok, vtip, video alebo iné typy súborov vkladajú na vlastnú zodpovednosť, pričom Administrátor nijako nezodpovedá za porušovanie autorských práv, porušenia súkromia a podobne. Ak by sa náhodou vyskytol, takýto problém, tak dotknutý užívateľ má právo požiadať o vymazanie príspevku.

Vecné ceny čo môžte práve získat-vybrať za vaše kredity- body sú tiež denne aktualizované.

Ponúkame aj taktiež možnost odprezentovať alebo podporiť vašu stránku formou bannerov na našej stránke, alebo výmenou spätných odkazov, či ikoniek.

Prajeme príjemnú zábavu!

www.zabavaonline.sk

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273