• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

SEO analýza pre Vašu www stránku

15/06/12 Tags: audit použitelnosti, SEO optimalizace, uživatelské testování

Každý majiteľ webových stránok rieši otázku, ako svoju prezentáciu čo najviac zviditeľniť. Ak aj Vaša webstránka nepatrí k tým najnavštevovanejším, máte najvyšší čas pouvažovať o zoptimalizovaní webu. „SEO optimalizace“ môže viditeľne pomôcť dostať Vaše stránky na vyššie pozície v najznámejších internetových vyhľadávačoch.

Ponúkame aj tzv. „audit použitelnosti“, čo je rozsiahla analýza, ktorá podrobne preskúma všetky aspekty, ktoré majú vplyv na návštevnosť stránky. Cieľom auditu je stanoviť najvhodnejšie metódy pre SEO optimalizáciu. Pokiaľ sa zvolí správny postup krokov SEO úprav, je možné už v pomerne krátkom časovom horizonte dosiahnuť výrazné výsledky.

Ak chcete svoju stránku či e-shop urobiť používateľsky priaznivým, odporúčame „uživatelské testování“. Vďaka podrobnej analýze získate mieru použiteľnosti Vášho webu. Nájdeme siné aj slabé stránky Vašej webovej prezentácie. Na základe zistených výsledkov navrhneme vhodné úpravy, ako najlepšie prispôsobiť stávajúci web Vašim návštevníkom.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273