• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ponúkame kvalitný design webstránok

14/06/12 Tags: grafické práce, grafika, obaly

Dobrý dojem dvakrát neurobíte, to je stará známa vec. Kvalitná grafika webstránok je základom pre pozitívne oslovenie zákazníkov, ktorí prichádzajú na Vaše stránky pre informácie. Celkový vzhľad stránky, farby ladiace k logu aj samotnému obsahu prezentácie, doplňujúce obrázky, voľba veľkosti a typu písma, to všetko musí byť vo vzájomnom súlade a tvoriť jeden dokonalý celok.

U návrhu designu internetovej stránky zvyčajne grafické práce nekončia. Vytvorenie jednotného vzhľadu firemných tlačív, propagačných materiálov, reklamných nosičov a reklamných predmetov vedie k dodržiavaniu jednotného firemného štýlu. Zákazníci Vás tak aj v silnej konkurencii rýchlo identifikujú.

Aj obaly vašich výrobkov musia na prvý pohľad zaujať a zákazníka presvedčiť kvalitou tovaru, ktorý ochraňujú. Obal je z marketingového hľadiska nemenej dôležitý (niekedy dokonca dôležitejší), ako samotný produkt. Určite neoľutujete, ak si necháte vypracovať návrh obalov od renomovanej grafickej firmy. Poradia Vám s voľbou vhodného materiálu, veľkosťou popisov a farebným prevedením.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273