• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Originálne logo od profesionálov

14/06/12 Tags: loga, logo, logo manuál

Nejeden začínajúci podnikateľ si kladie otázku, či má vytvorenie loga pre svoju firmu zveriť do rúk profesionálov, alebo sa pustiť do návrhov vlastnými prostriedkami. Niekedy má majiteľ firmy šťastie, že nájde šikovného zamestnanca, ktorý je výtvarne zručný. Ale previesť papierový návrh do digitálnej podoby už môže byť problém. V tomto prípade je pomoc „profíkov“ nutná.

Profesionálna firma, ktorá sa dlhodobo zaoberá tvorbou grafických návrhov a má za sebou rad úspešných projektov, je určite tou správnou voľbou. Navrhne Vám logo v optimálnom farebnom prevedení a zvolí odpovedajúci typ a veľkosť písma. Zákazník vždy dostane na výber z niekoľkých variantov. Najlepší návrh grafik spracuje do výslednej podoby.

V prípade záujmu je možné súčasne s logom zostaviť logo manuál, ktorý je dôležitý najmä pri komunikácii s médiami, zadávaní reklám a propagačnej činnosti. Logo manuál využijete aj na výstavách a veľtrhoch. Tento dokument potvrdzuje jednoznačnú identifikáciu spoločnosti na trhu a podporuje celkovou image firmy.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273