• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ako si vytvoriť vlastnú WiFi sieť bez Wifi routera?

06/05/12 Tags: HAMA

Ako si vytvoriť vlastnú WiFi sieť bez Wifi routera?
Často sa stáva, že prídete na hotelovú izbu, v ktorej je síce internet, ale iba vo forme jednej LAN zásuvky. Ak ste na izbe sám, nie je to problém. Horšie keď sa máte o jednu zásuvku deliť, alebo máte iba tablet, či smartphone.
Wifi adaptér 2 v 1 umožní pripojenie WiFi prístrojov bez LAN zásuvky k internetu. Je ideálny pre smartfóny, tablety. Je vhodný na použitie napríklad v hoteli, kde je k dispozícii iba káblová LAN zásuvka. Taktisto pocomou Wifi adaptér 2 v 1 je možné rozšírenie rozšírenie prístrojov bez WiFi. Adaptér umožní pripojenie prístrojov disponujúcich iba káblovým LAN pripojením (bez WiFi) do bezdrôtovej WiFi siete. Prenosová rýchlosť 150 Mbps umožňuje použitie pre audio/video/on-line hry/internetové telefonovanie. Integrovaný DHCP server a podpora WPS. Šifrovanie WPA2/WPA alebo128/64 bit WEP. Jednoduché nastavenie cez webový prehliadač na PC.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273