• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Elektronická cigareta

21/02/13

Pokúšali ste sa zbaviť jedného z najväčších zlozvykov ľudstva – fajčenia? Vyskúšali ste rozličné žuvačky, náplasti, no nakoniec ste sa aj tak vrátili k svojej obľúbenej cigarete? Aj keď sa fajčenia nedokážete zbaviť, dnes máte možnosť fajčiť oveľa zdravšie. Elektronická cigareta vám ponúka pre organizmus menej škodlivú formu fajčenia, ktorú navyše určite ocení aj vaše okolie.

Pri fajčení klasickej cigarety sa do tela dostáva okrem nikotínu a iných látok obsiahnutých v tabaku aj množstvo splodín horenia. Práve tie sú pre naše telo oveľa nebezpečnejšie ako nikotín samotný. Decht z horenia sa ukladá v našom dýchacom aparáte a najmä v staršom veku spôsobuje veľké problémy s dýchaním. Najväčšou hrozbou fajčiara je rakovina pľúc, ktorá môže vzniknúť ako dôsledok neustáleho prijímania splodín horenia klasickej cigarety. Fajčením elektronickej cigarety sa však takémuto riziku nevystavujete. Do tela prijímate len špeciálne upravenú formu nikotínu, ktorá uspokojí fyziologickú potrebu spôsobenú závislosťou na tejto látke. Nevystavujete sa tak žiadnym škodlivinám, ktoré by výrazným spôsobom v budúcne znížili kvalitu vášho života.

Elektronická cigareta obsahuje špeciálny zásobník, do ktorého sa aplikujú špeciálne nikotínové náplne e-liquid. Predstavujú tekutú formu nikotínu, ktorú nakvapkáte do prázdnej náplne. Elektronickú cigaretu následne jednoducho dobijete a môžete fajčiť. Fajčenie však v tomto prípade predstavuje istú formu inhalácie. Obsah inhalovaného nikotínu môžete meniť podľa vašej fyziologickej potreby. Náplne e-liquid je možné zakúpiť s rozličným obsahom nikotínu, a teda ak je vašou ambíciou zbaviť sa fajčenia alebo obmedziť fajčenie, elektronická cigareta vám v tom môže pomôcť formou postupného znižovania dávok nikotínu. Navyše, pri fajčení elektronickej cigarety nevzniká žiaden zápach, preto už viac po fajčení nebudete nepríjemne smrdieť.

Kvalitné elektronické cigarety, náplne e-liquid a iné príslušenstvo nájdete v e-shope e-cigaretka.sk za veľmi výhodné ceny.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273