• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ruský Bál

08/02/13

V Bratislave sa každoročne koná nespočetné množstvo bálov a plesov. No Ruský Bál je niečím výnimočný, je to jediné rusko- slovenské spoločenské podujatie tohto druhu na Slovensku.Toto výnimočné podujatie je príležitosťou a miestom, kde sa stretnú ruskí a slovenskí hostia, spojení spoločnými  aktivitami, víziami a priateľskými sympatiami. Organizuje ho Východoeurópsky podnikateľský klub (www.vepk.sk), ktorý je nezávislým občianskym združením pôsobiacim vo východnej Európe. Cieľom Ruského Bálu je umožniť ruským a slovenským hosťom s rovnakými záujmami stretnúť sa v príjemnom prostredí, čo zabezpečí každoročne bohatý a zaujímavý program. Súčasťou každého Ruského Bálu sú totiž zaujímavé hudobné a tanečné čísla, ktoré vyčaria tú najlepšiu atmosféru.

Keďže prvý Ruský Bál sa konal v roku 2011 a zaznamenal veľký úspech v podobe pozitívnych hodnotení, fantastickej atmosféry a hodnotných umeleckých zážitkov, táto započatá tradícia každoročných Ruských Bálov v Bratislave má svetlú budúcnosť. A tak sa budú takéto gala stretnutia slovenských a ruských hostí opakovať každoročne vo februári. A čo konkrétne zabezpečuje úspech tohto Bálu? Ide predovšetkým o dobre volený program, v ktorom si každý niečo nájde. Či už ide o hudobné čísla alebo predvedenie tanečných vystúpení. Nemôžeme však zabudnúť ani na čestných hostí z oblasti politiky, kultúry a športu nielen zo Slovenska, ktorí Bálu dodávajú ešte väčšiu príťažlivosť. Súčasťou Bálu je vždy i zaujímavá ochutnávka tradičných jedál ruskej i slovenskej kuchyne, ale i degustácia tradičných národných nápojov. Táto ochutnávka tak hosťom prináša možnosť skúsiť niečo nové a dozvedieť sa niečo o ruskej kuchyni.

Či už teda obľubujete tanec, dobré jedlo a pitie alebo vám ide o príjemnú spoločnosť, istotne navštívte aspoň raz v živote Ruský Bál v Bratislave. Zárukou spokojnosti je príjemná atmosféra, kvalitný a zaujímavý program, ale i chutné jedlo a hlavne dobrá spoločnosť. Viac o tejto výnimočnej spoločenskej udalosti sa dozviete na stránke www.ruskybal.sk.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273