• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Jarné prázdniny 2015 v lyžiarskom stredisku Vrátna

13/11/14

Pozývame vás stráviť príjemné jarné prázdniny 2015 do Terchovej na chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Tieto trojhviezdičkové chaty sú veľmi komfortné a poskytnú vám dobré ubytovanie, či už idete na dovolenku ako rodina alebo skupina priateľov.

Terchová je obzvlášť výhodná lokalita na ubytovanie počas jarných prázdnin, ak radi lyžujete. Hneď pri Terchovej sa nachádza top lyžiarske stredisko Vrátna. V tomto lyžiarskom stredisku sa môžete lyžovať až v štyroch lokalitách. Ak ale dostanete chuť na zmenu, môžete vyraziť smerom na Oravu a asi po 30 minútach jazdy autom prídete ku stredisku Kubínska hoľa. Toto stredisko je taktiež ohodnotené piatimi hviezdičkami, podobne ako tretie z nich, lyžiarske stredisko Veľká Rača na Kysuciach. Každe stredisko poskytne jedinečný a neopakovateľný zážitok z lyžovačky. Je teda len na vás, kde a koľko budete lyžovať.

Okrem toho sa pri chatách môžete sánkovať a bobovať, stavať snehuliakov alebo sa korčuľovať na klzisku, ktoré máme vybudované pri chatách a je bezplatné. Po mrazivom dni si môžete užiť pohodu vo wellness centre, ktoré sa nachádza v chate. Čaká tu na vás veľká masážna vírivá vaňa, fínska sauna a infrasauna.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273