• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Invia.sk prichádza na trh s jedinečnou poistkou, chráni klientov v prípade krachu cestovnej kancelárie

05/01/13 Tags: poistka

Cestovná agentúra Invia.sk prichádza ako jediná na trhu s poistením, ktoré klientov ochráni v prípade krachu cestovnej kancelárie. Od decembra poskytuje klientom bezplatne ku každému predanému zájazdu jedinečnú poistku nazvanú Faktor 100. Táto klientom zaručuje okamžitú náhradu za pobyt zrušený kvôli úpadku organizátora. Cestovná agentúra Invia.sk poistkou reaguje na aktuálnu situáciu na slovenskom trhu, kedy musia ľudia na vrátenie peňazí za zájazd čakať niekoľko mesiacov.

Vďaka poistke Faktor 100 klienti cestovnej agentúry Invia.sk nemusia v prípade krachu cestovnej kancelárie rušiť naplánovanú dovolenku ani zháňať peniaze na nákup náhradného zájazdu. Cieľom poistky je uľahčiť a urýchliť kompenzáciu nákladov za zrušený pobyt od skrachovanej cestovnej kancelárie. Túto novú služba poskytuje v spolupráci s AXA Assistance, ktorej zákazník agentúry danú pohľadávku odovzdá. Následne od nej dostane poukážku na nákup zájazdu u Invia.sk v plnej hodnote pôvodného pobytu. Celú agendu spojenú s vymáhaním pohľadávky potom za klienta vybavuje AXA Assistance.

„Pomocou novej poistky Faktor 100 chceme klientom ponúknuť rýchle a bezpečné riešenie v prípade krachu cestovnej kancelárie. Ide o celkom unikátnu službu, ktorá nemá na slovenskom trhu obdoby,“ uviedol Ivan Šidla, marketingový manažér cestovnej agentúry Invia.sk, ktorá je jednotkou na slovenskom trhu v internetovom predaji dovoleniek.Až doteraz museli ľudia čakať na vyplatenie peňazí za zrušený zájazd až niekoľko mesiacov. Navyše riešili náročné papierovanie, čoho sme chceli našich klientov ušetriť. Teraz takto získajú exkluzívnu možnosť zakúpiť si hneď nový pobyt a odcestovať na dovolenku v plánovanom termíne,“ doplnil Šidla.

Za 7 rokov svojej existencie cestovná agentúra Invia.sk riešila niekoľko prípadov skrachovaných cestovných kancelárií. V tomto roku zaregistrovala  dve cestovné kancelárie, ktoré vyhlásili úpadok a zrušili už predané pobyty. Zákazníci potom obyčajne čakajú na vrátenie ceny zájazdu niekoľko mesiacov. Peniaze sú vyplácané z poistky, ktorú je každá cestovná kancelária zo zákona povinná uzavrieť.

„Aj na slovenskom trhu sa úpadky cestovných kancelárií vyskytujú. Táto nová poistka preto našich klientov ochráni pred rizikami spojenými s krachom cestovnej kancelárie,“ povedal Ivan Šidla z cestovnej agentúry Invia.sk. „Ľudia získajú najbezpečnejší spôsob nákupu dovolenky na slovenskom trhu. Sú poistení ako zákonným poistením cestovnej kancelárie, tak aj špeciálnym poistením, ktoré dostanú výhradne v agentúre Invia.sk. Poistka je zahrnutá v cene každého zájazdu, a to bez zvýšenia ceny pobytu,“ dodal Šidla.

Poistenie Faktor 100  pre klientov cestovnej agentúry Invia.sk

  • Poistenie chráni klientov pred rizikami v súvislosti s krachom cestovnej kancelárie
  • Poistenie je súčasťou každého zájazdu zakúpeného u agentúry Invia.sk bez zvýšenia ceny
  • Klient okamžite získa náhradu za zrušený zájazd
  • Klient si môže hneď kúpiť nový zájazd na stránke agentúry www.invia.sk a odcestovať na
    dovolenku v plánovanom termíne
  • Klient nemusí riešiť náročnú agendu spojenú s krachom cestovnej kancelárie
  • Klient odovzdá AXA Assistance vzniknutú pohľadávku pre poisťovňu skrachovanej cestovnej kancelárie a získa poukážku na nákup zájazdu u agentúry Invia.sk v plnej cene pôvodného pobytu.

Viac informácií nájdete tu.

O spoločnosti Invia.sk

Internetová cestovná agentúra využíva kvalitný know-how svojej materskej spoločnosti INVIA.CZ, ktorá je najväčšou online cestovnou agentúrou v Českej republike. Cestovná agentúra INVIA.SK je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na českom a slovenskom trhu.

Špičková technológia, znalosť cestovného ruchu a rýchlosť patria k dlhodobým konkurenčným výhodám spoločnosti. Vybraný zájazd si je možné objednať a kúpiť za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný pobyt zabezpečuje.

Kontakty

Ivan Šidla

marketingový manažér

INVIA.SK

e-mail: ivan.sidla@invia.sk

tel.: (+421)2 32 222 820

Dunajská 4, 811 08 Bratislava

www.INVIA.sk

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273