• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Cestovanie inak

08/01/13

Keď sa pýtate ľudí na ich životné sny, tak cestovanie a spoznávanie sveta je veľmi často spoločným menovateľom. Každý by chcel veľa cestovať, ale pod cestovaním si každý predstavuje niečo trochu iné.

Na Slovensku je cestovanie skôr o dovolenkách. V lete k moru, v zime na lyžovačku. Cestovanie však nemusí byť len o dvojtýždňovom pobyte na chorvátskych plážach či o lyžovačke v Tatrách.

Väčšina cestovateľov za cieľ nepovažuje väčšinou tú svoju destináciu, ale skôr samotnú cestu. Nemyslím čas strávený v lietadle, ale to všetko okolo toho, rôzne presuny na miesta a hlavne zážitky, ktoré prežijete. Všetky problémy, ktoré musí cestovateľ prekonať, aby sa dostal tam kam chce, to robí dobrodružné cestovanie skutočne zaujímavým.

Ak patríte k tým, pre ktorých cestovanie doteraz bolo len o hoteloch a vopred zarezervovaných dovolenkách, skúste to teraz trochu inak. Objednajte si len letenky a skúste prežiť aspoň také malé dobrodružstvo a všetko ostatné riešiť na vlastnú päsť. Možno vaša cesta na koniec naberie úplne iný smer, zažijete niečo, čo ste predtým nezažili.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273