• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Návrhy kuchýň priamo u Vás doma

13/06/11 Tags: kuchyne, návrhár, návrhy kuchýň

Už dlho uvažujete o prestavbe Vašej kuchyne? Za dvadsať rokov používania všetky spotrebiče dosluhujú, kuchynská doska je poznamenaná denným používaním, o modernom designe skriniek sa už vôbec nedá hovoriť. S rozhodnutím pustiť sa do rekonštrukcie váhate, pretože sa Vám nechce hľadať firmu, ktorá „návrhy kuchyní“ vypracováva. Nechce sa Vám ani komplikovane vysvetľovať, aká je Vaša kuchyňa a akú by ste ju chceli mať.

Ponúkame Vám komfortné a pohodlné riešenie. Pošleme Vám odborníka, ktorý si prezrie priestor Vašej kuchyne, sám si nameria potrebné hodnoty, pozrie sa na rozvody plynu, elektriny a vody. Namieste Vám vypracuje návrh priamo podľa Vašich požiadaviek. Návrhy kuchýň obsahujú aj cenovú kalkuláciu celej rekonštrukcie. Kuchynského návrhára sa samozrejme môžete na čokoľvek opýtať. Poradenstvo a vypracovanie návrhu je zadarmo.

Návrhy kuchyní“ sa nesú v jedinečnom a výnimočnom designe, ktoré spolu s dodanými vstavanými spotrebičmi vytvoria dokonalý celok. V prípade, ak zveríte realizáciu kuchynského návrhu do našich rúk, už sa nemusíte o nič starať. Objednávku kuchynskej linky vrátane spotrebičov a remeselníkov zabezpečíme my. Všetko ohľadne kuchyne vybavíme ku Vašej najlepšej spokojnosti.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273